Neliela anketa!

Labdien, mani sauc Arnolds, un es veicu Zinātniski pētniecisko darbu par visbiežāk izmantotajām programmēšanas valodām. Man ir nepieciešams iegūt datus, lai spētu veikt secinājumus, tādēļ lūgšu Jūs atbildēt uz dažiem, zemāk esošajiem jautājumiem.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfavcKTCSVGRdR-4Xez47wSsIR1jDfrZIyaIFwPv3M0UgSSlA/viewform?c=0&w=1

“Zinātniski pētnieciskais darbs…” Ar lielo burtu - tas ir real professional. Ja aizveram acis uz kļūdām, tad šādām anketēm, pēc jautājuma “Vai jūs zināt kas ir mājaslapu izstrāde?” atbildot ar “nē”, jautājumi par programmēšanas valodu tālāk ir lieki.

Nepazīstu nevienu Arnoldu, kas jaunāks par 60…

Nu tā galīgi švaki… Kaut vai sākot ar to, ka pašu valodu saraksts ir, nu, nekāds. Nemaz nemēģināšu minēt vēl kaut ko, pārāk daudz būs. Lielāka jēga būtu no brīvās atbildes jautājuma, kur no atbildēm tad arī varētu analizēt, cik un kādas valodas tiek lietotas. Bet tad arī jāmin kur tieši tiek pielietotas konkrētās valodas, kas tiek izstrādāts.

Otrā lieta, ko vispār nozīmē jautājums par “nākotni programmēšanā”? Padomā labi kārtīgi par šito, jo tas jautājums ir pilnīgi bezjēdzīgs.

Artani - tā ir skolu sistēmas “gudrā” daba. vidusskolā tie ZPD ir pilnīgi visiem jātaisa, bez izņēmuma, tāpēc arī tādas pērles parādās.

kāpēc nav vecuma grupa 0-7 gadi? https://www.youtube.com/watch?v=9oEZjpEqCwM