Nepērciet powerbank Proda 30 000 mAh

uzlādēju līdz 100%, izlādēju ar 2.1 A, reālā ietilpība 10 XXX mAh. uzliku lādēties caur testeri, tīri no entomoloģiskas intereses – cik paņems pretī.

nopirku 1a, tagad būs jautrība ar 14 dienu atgriešanas tiesībām. domājams neviens neapmaksās atgriešanu, kā Amazonā.

gribēji Prada, bet sanāca Proda?

kāpēc vispār pirki noneimu?

Apskatnieki raksta, ka šim brīnumam vairāk par 15000 mAh neviens neesot dabūjis iekšā. Nu 15 Ah arī var lietot, taču tad lai raksta virsū pareizo ciparu. 1A lapā raksta, ka prece vairs nav pieejama. Nu ja :D Mēģini pieprasīt kompensāciju.

šitam štruntam nu nekādi nav pat 15Ah, uzlādei tas patērēja ap 14 Ah, šobrīd izlādēju pa 1 A portu ar 1 A. izskatās, ka uzrādīs ap 11-12 Ah.

par laimi 14 dienas vēl nav beigušās. es gan sagaidu pilnu komplektu - ņemtni ar pastu un naudas vietā kredītrēķinu un skandalēšanos par to.

tāpēc ka uz LV neko normālu neved, savukārt no ārzemēm nenopirksi jauno transportēšanas likumu dēļ. un neizskatījās pēc noname, tēlo zolīdu ķīnieti – ir adrese, sertifikāti.

kur tu apskatu atradi?

nu nez… tad jau to pašu adatu labāk

nu ja neinteresē izmēri, nominālā ietilpība un uzlādes standartu atbalsts, tad ir pilni veikali ko izvēlēties.

bet stāsts jau par to, ka Tu meklē kaut ko baigi specifisku, esi baigi advancētais džeks, bet finālā nopērc sūdu :( tobiš - we are even…

1 Like

Par ko te runa visāībā? Es te lasu lasu un saprotu ka esmu iebridis tupu vāveru meža.

«vīrs kā ozols, prāts kā zīle» tipa cilvēkiem te tiešām īsti nav ko meklēt.

1 Like

pagaidām viss noritēja aizdomīgi gludi - aizūtīju atteikumu, pēc atbildes aizvedu uz servisu, pretī dabūju RMA papīru un solījumu nauda kontā 10 dienu laikā.

160 vatstundu limits attiecas tikai uz aviopārvadājumiem. Pa zemi kaut ātomreaktoru trnasportē.

tam jau nav praktiskas nozīmes - ieej vāczemes amazonā, neviens pārdevējs nesūta ārpus Vācijas. kāpēc? domāju tāpēc, ka pārvadātāji nepiedāvā tādu piegādes plānu - garantēti pa sauszemi.

Tu gribi teikt, ka pie mums nav nopērkami normāli powerbanki? Vai arī gribēji pamatīgi iepist kapeiku un sanāca šmuce?

ej tālāk, pisēj.

https://ebaypiegade.lv

Šis ir variants. Kā reiz kolēģis sūta powerbanku no Amazon.de
Jāpiemaksā 3,50€ un preci saņem Latvijā.

1 Like

Ak dies, un tu vēl neproti lietot Google? :smiley:

Krieviski protošajiem kaut vai šis treds:
https://market.yandex.ru/product–akkumuliator-remax-proda-30000-mah/11870478/reviews

Citiem Google iesist “proda 30000mah power bank review”.

Nofiltrējot ne ar ko nepamatotus sajūsmas kviecienus un lasot tos, kuri tiešām pārbaudījuši ar ampērstundu skaitītāju, sausais atlikums ir ietilpība starp 11 līdz 20 Ah (t.i. 1/3 līdz 2/3 no reklamētās). To arī apstiprina pievienoto telefonu uzlāžu skaits līdz brīdim, kad jālādē pati banka. Tai piemītot vēl kāds jautrs defekts - pēc kāda laika tas klucis vairs neslēdzas iekšā.

skaidrs, tas nav tas modelis. mani pat būtu apmierinājusi ietilpība ap 20 Ah, jo formfaktors bija viens no galvenajiem parametriem.

paldies! tas tiešām ir interesants variants. dīvaini, ka gadu atpakaļ meklējot iespējas piegādēm no GB šis kantoris man netrāpījās (un citi bija diezgan mazinteresanti, pamatā cenas dēļ).