Nestrādā Asus ZenBook - melns ekrāns

Šāda problēma jau ir bijusi, mainījām ekrānu pēc garantijas. Tagad garantija ir beigusies. Būs jaimaina no saviem līdzekļiem. Kur ieteiksiet mainīt - pie oficiālajiem pakalpojumu sniedzējiem vai pie privāta speciālista? Vai ir kādi portāli, kur var atrast privātu speciālistu ar atsauksmēm/rekomendācijām?

1 Like

Ieteiktu vispirms noskadrot, vai tiešām ekrāns ir pie vainas. Bet jebkurā gadījumā jāmeklē kāds speciālists, kas paskatīsies to datoru. Ieteikt nevienu nevaru, bet gan jau te apgrozās kāds, kas ar to nodarbojas.

1 Like

Ieteiktu pašam kritiski novērtēt datora pārējo stāvokli un ātrdarbību, jo remonts noteikti nebūs lēts. Parasti par diagnostiku arī paprasa ~35 eur. Ideālā gadījumā būtu labi zināt, ko tieši darīja iepriekšējā reizē - tādā ziņā, ka var plānot tikai kaut kādu šleifes maiņu, kur jāpaķibina nedaudz vaļā pāris skrūves vai jāgatavojas visa datora vāka maiņai ar LCD, izgaismojumu un eņģēm.

Cik redzēti Asusi (šis ir mans privātais viedoklis), tad tie ir vai nu ļoti viegli remontējami (aptuveni 20% no redzētajiem datoriem) vai arī pilnīgi samurgoti aparāti, kas salīmēti kopā na fsjegda.

Jebkurā gadījumā prātīgāk tomēr būtu meklēt jaunu klēpjdatoru, tagad ir visādi jauni un ātri NVMe diski, DDR4, ātri Wi-Fi, pat spēļu videokartes tiek uzstādītas tīri pieejamās cenās.

1 Like

assist you in the Trash Trolley

The Structure of the

chinese
Day