Nintendo Switch konsole


#1

Kādam ir? Kādas atsauksmes? Cik ātrumā paskatījos, spēles līdzvērtīgi debilas kā Wii. Tā ir? Pie mums nav kaut kādi ģeogrāfiski ierobežojumi? Var dabūt visu spēļu klāstu?


#2

ir, normāls aparāts.
ja tev nepatīk Nintendo franšīzes spēles, tad kāpēc vispār jautā?
geo ierobežojumu nav.


#3

Pa to naudu taču sanāk normāla konsole ar kuru var spēlēt normālas pieaugušo spēles :slight_smile:


#4

Pieaugušo spēles - jā - tur jau vispār neko nevajag - visiem taču jau ir dators… Lai arī man jau bija gaming PC, tomēr paņēmu arī tieši šo konsoli bērniem. Pirmkārt Nintendo tās spēles daudzas tiešām bērniem piemērotas - PC visai švaki, lai kaut ko normālu atrastu. Truklāt produkts diezgan nostrādāts - patīkami, ka viss tiešām iet un strādā, spēles bez gļukiem, pārdomātas utt… + protams, ka Switch pārvietojamas - izmantojam garos pārbraucienos auto - tomēr jēpilnākas tās spēles nekā telefonos spaidāmās. PAtīk,ka tās spēles tur tādas sociālas - sīčiem nākas komunicēt un pasākums notiek kopā ar kādu, nevis izolējoties (pamatā mario kart utml spēles kur local co-op vai multiplayer), vēlreiz- PC ar šo švaki…

Tātad īsumā - jā rekomendēju. Pavasarī/vasarā gan būšot switch 2 ar BT atbalstu un gan jau bišķ jaudīgāks un cerams arī FullHD ekrānu…


#5

Aha, “visiem ir dators”. Jā, laptopi ar Intel videokartēm uz kurām var Solitaire pakapāt :slight_smile: Vieglāk un reizes 3 lētāk uz nopirkt konsoli ar sauju spēlēm nekā salikt kopā modernu geiminga PC.


#6

tātad šādi tu stādies priekšā mobilo geimingu ;)

wearable-computer


#7

Kas ir “mobilais geimings”? Pieaugušo cilvēku pasaulē tāds jēdziens neeksistē.


#8

tad tev ir ļoti ierobežota pasaule. brīnums, ka tajā termins “pieaugušo spēles” vispār tiek attiecināts uz kaut ko podziņspaidāmu, nevis uz, piemēram, boksu, šahu vai peintbolu.


#9

tad baterija vilks mazāk un freimreits cietīs. manuprāt 720p ir labs kompromiss uz tāda ekrāna.


#10

Starp citu Intel Airis kartes ir jau ļoti tuvu Switch veiktspējai (~gtx 460), un vienlaicīgi tomēr stipri priekšā telefoniem. Ja interesē kaut nedaudz spēles, tad lētāk un ērtāk varētu būt, pērkot laptopu, paņemt tomēr tādu, kuram ir vismaz kaut kāda diskrētā karte (un varbūt pieciest 300g klāt), nekā pirkt atsevišķi konsoli (un ekrānu u.c. pričendaļus)… Protams, ja jau esi iegrābies ar “ultrabooku”, kas velk tikai solataire, vai darba laptops, tad arī PS4 ir sava niša (it sevišķi pēc RDR2).


#11

… un cerams drīzāk bišķi lielāks ekrāns, t.i. ar mazākām apmalēm, vai kaut nedaudz lielāks, bet plānāks piemēram. Nedaudz dīvaini, ka šamējam ekrāns praktiski telefona izmērā. Bet piekrītu, ka izšķirtspēja galīgi nav galvenais un var pat būt pretējs efekts.


#12

Kā 400€ konsole var būt dārgāks un neērtāks aparāts salīdzinot ar laptopu, kas līdzvērtīgs maksās sākot no 800€? Pieņemu, ka arī ekrāns (switch gadījumā ne obligāts) topošajam konsoles pircējam jau būs mājās, TV gadījumā arī izmērs būs daudz lielāks kā laptopam.
Man tieši šķiet, ka konsole ir sasodīti ērts aparāts tādam 7dienas geimerim, kā man. Nintendo aparāts vēl jo vairāk. Gaumes jautājums šķiet šeit ir noteicošais.


#13

Kā jau rakstīju - tad ja neviena vēl nav, bet vajag vispirms laptopu un pēc tam vēl spēlēt spēlēs gribās, budžets 800 eur. Ja budžets lielāks - tad ir ok arī ņemt abus, vai nopirkt visu ko vien iedomājamies… Konsolēm īpaši jāatceras, ka nauda arī spēlēm jāatstāj…