Nintendo Switch konsole

Kādam ir? Kādas atsauksmes? Cik ātrumā paskatījos, spēles līdzvērtīgi debilas kā Wii. Tā ir? Pie mums nav kaut kādi ģeogrāfiski ierobežojumi? Var dabūt visu spēļu klāstu?

ir, normāls aparāts.
ja tev nepatīk Nintendo franšīzes spēles, tad kāpēc vispār jautā?
geo ierobežojumu nav.

Pa to naudu taču sanāk normāla konsole ar kuru var spēlēt normālas pieaugušo spēles :slight_smile:

1 Like

Pieaugušo spēles - jā - tur jau vispār neko nevajag - visiem taču jau ir dators… Lai arī man jau bija gaming PC, tomēr paņēmu arī tieši šo konsoli bērniem. Pirmkārt Nintendo tās spēles daudzas tiešām bērniem piemērotas - PC visai švaki, lai kaut ko normālu atrastu. Truklāt produkts diezgan nostrādāts - patīkami, ka viss tiešām iet un strādā, spēles bez gļukiem, pārdomātas utt… + protams, ka Switch pārvietojamas - izmantojam garos pārbraucienos auto - tomēr jēpilnākas tās spēles nekā telefonos spaidāmās. PAtīk,ka tās spēles tur tādas sociālas - sīčiem nākas komunicēt un pasākums notiek kopā ar kādu, nevis izolējoties (pamatā mario kart utml spēles kur local co-op vai multiplayer), vēlreiz- PC ar šo švaki…

Tātad īsumā - jā rekomendēju. Pavasarī/vasarā gan būšot switch 2 ar BT atbalstu un gan jau bišķ jaudīgāks un cerams arī FullHD ekrānu…

Aha, “visiem ir dators”. Jā, laptopi ar Intel videokartēm uz kurām var Solitaire pakapāt :slight_smile: Vieglāk un reizes 3 lētāk uz nopirkt konsoli ar sauju spēlēm nekā salikt kopā modernu geiminga PC.

3 Likes

tātad šādi tu stādies priekšā mobilo geimingu ;)

wearable-computer

1 Like

Kas ir “mobilais geimings”? Pieaugušo cilvēku pasaulē tāds jēdziens neeksistē.

2 Likes

tad tev ir ļoti ierobežota pasaule. brīnums, ka tajā termins “pieaugušo spēles” vispār tiek attiecināts uz kaut ko podziņspaidāmu, nevis uz, piemēram, boksu, šahu vai peintbolu.

tad baterija vilks mazāk un freimreits cietīs. manuprāt 720p ir labs kompromiss uz tāda ekrāna.

Starp citu Intel Airis kartes ir jau ļoti tuvu Switch veiktspējai (~gtx 460), un vienlaicīgi tomēr stipri priekšā telefoniem. Ja interesē kaut nedaudz spēles, tad lētāk un ērtāk varētu būt, pērkot laptopu, paņemt tomēr tādu, kuram ir vismaz kaut kāda diskrētā karte (un varbūt pieciest 300g klāt), nekā pirkt atsevišķi konsoli (un ekrānu u.c. pričendaļus)… Protams, ja jau esi iegrābies ar “ultrabooku”, kas velk tikai solataire, vai darba laptops, tad arī PS4 ir sava niša (it sevišķi pēc RDR2).

… un cerams drīzāk bišķi lielāks ekrāns, t.i. ar mazākām apmalēm, vai kaut nedaudz lielāks, bet plānāks piemēram. Nedaudz dīvaini, ka šamējam ekrāns praktiski telefona izmērā. Bet piekrītu, ka izšķirtspēja galīgi nav galvenais un var pat būt pretējs efekts.

Kā 400€ konsole var būt dārgāks un neērtāks aparāts salīdzinot ar laptopu, kas līdzvērtīgs maksās sākot no 800€? Pieņemu, ka arī ekrāns (switch gadījumā ne obligāts) topošajam konsoles pircējam jau būs mājās, TV gadījumā arī izmērs būs daudz lielāks kā laptopam.
Man tieši šķiet, ka konsole ir sasodīti ērts aparāts tādam 7dienas geimerim, kā man. Nintendo aparāts vēl jo vairāk. Gaumes jautājums šķiet šeit ir noteicošais.

1 Like

Kā jau rakstīju - tad ja neviena vēl nav, bet vajag vispirms laptopu un pēc tam vēl spēlēt spēlēs gribās, budžets 800 eur. Ja budžets lielāks - tad ir ok arī ņemt abus, vai nopirkt visu ko vien iedomājamies… Konsolēm īpaši jāatceras, ka nauda arī spēlēm jāatstāj…

Kaut kā pa aplinkus ceļiem tiku pie Switch. Pat negribēti tiku.

Varbūt kāds var uz kādām pāris nedēļām aizdot kādu spēli? Interesētu da jebkas, šobrīd ir pašam Mario Cart kaut kāds.

Liela interese par Minecraft, Harija Potera sēriju un Mario Maker 2. Mario Maker 2 gan jau man nedos neviens - tad nu jautājums - vai tam vajag abonēt Nintendo maksas online lietotāju?

varu iedot The Legend of Zelda: Breath of the Wild. viss pārējais ir pirkts elektroniski un piesaistīts akountam.

Mario Maker 2 online abonements nav vajadzīgs, lai izspēlētu Story mode un lokāli niekotos ar plācenīšiem.

1 Like

Iegādājos switch. Spēles nav lētas tāpēc labprāt uzzinātu kā Jūs risināt finansiālo jautājumu - kautkā mainaties ar spēlēm vai pērkat “lietotas”? 60€ par spēli ir pietiekoši dārgi lai atļautos vairāk par 1-2 spēlēm mēnesī :thinking:

Es PS4 spēles aiz slinkuma utt pērku digitālā formātā, bet uz akciju, kad spēle maksā 50-70% lētāk. Par Nintendo akcijām neko daudz nezinu.
Daudzi pērk spēles diskos jaunas, vai lietotas un, kad apnīk pārdod par nedaudz zemāku cenu tālāk, bet tad ir jāaizmirst par personīgo bibliotēku. Pārdot var operatīvi forumos, FB utt.
Manuprāt 1-2 spēles mēnesī ir pietiekoši.

Tieši tā. Labāk, lai ir mazāk spēļu, ko reāli spēlē nevis sakačā/sapērc/sazodz visu, kas pagadās un tad tās tikai aizņemt vietu.

Zagt ir slikti, par to nav šaubu. Bet mainīties ar godīgi iegādātām spēlēm, kāpēc ne?! Nesaskatu neko sliktu tajā.
Kad konsole iepirkta, gribētos saprast kas ir kas. Kādas spēles vairāk iet pie sirds. Ok, uzreiz atdevu 60€ par Mario odyssey. Šai spēlei laikam jābūt katram nintendo īpašniekam :wink: bet nu gribētos pamēģināt arī ko citu! Ne visām spēlēm ir pieejams demo, diemžēl. Ja spēle maksātu 10€, šis diskusijas nemaz nebūtu.
Ok, kur Jūs pērkat spēles “atmiņas” (?) kartēs? Varbūt ir kādi forumi vai tmldz?

Te laikam par datorspēlēm runā.