Nintendo Switch

Nu, kurš no jums jau ir pasūtījis jauno Nintendo Switch vai plāno to darīt?

gandrīz nekad nepasūtu ‘zaļu’ tehniku, tikai, ja esmu gatavs šo naudu norakstīt zaudējumos.

lai arī jaunietis nepārtraukti atgādina, bet pirkšu tikai tad, kad būs vairāk par 2-3 interesējošām spēlēm un, visticamāk, gaidīšu nākamo HW revīziju un atsauksmes par to. tātad pēc gada-diviem. vai arī jaunietis vasarā sapelnīs - tad man po :wink:

pozitīva ir reģionu ierobežojuma neesamība, par onlaina veikalu un multipleijeri jāskatās (bet sola saprātīgas cenas).

vnk izaugs jaunietis. pēdējais laiks iedvest domu, ka spēlēt spēles ir patērēt. bēēē bēeēē versus kaut ko radīt. [quote=digitalk]gandrīz nekad nepasūtu ‘zaļu’ tehniku, tikai, ja esmu gatavs šo naudu norakstīt zaudējumos.

lai arī jaunietis nepārtraukti atgādina, bet pirkšu tikai tad, kad būs vairāk par 2-3 interesējošām spēlēm un, visticamāk, gaidīšu nākamo HW revīziju un atsauksmes par to. tātad pēc gada-diviem. vai arī jaunietis vasarā sapelnīs - tad man po :wink:

pozitīva ir reģionu ierobežojuma neesamība, par onlaina veikalu un multipleijeri jāskatās (bet sola saprātīgas cenas).[/quote]

bla-bla-bla, beidz offtopikot :stuck_out_tongue:
tā vēl aizrunāsies, ka aizbraukt uz kalnu vai akvaparku, vai aiziet uz kultmasu pasākumu ir tīrā dzīves izšķērdēšana, jo tu takš neko neradi, tikai patērē.

[quote]“When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down ‘happy’. They told me I didn’t understand the assignment, and I told them they didn’t understand life.”

• John Lennon
    [/quote]

atveda, ja nu kādam ir jautājumi, uz kuriem nav atbilžu internetā.

Hail to the King, baby!

Es šo ziņu arī redzēju un visu nedēļu domāju, cik tas vispār ir nozīmīgi. OK, Nintendo, protams, malači dabūt tādu spēlīti, bet no lietotāja perspektīvas tiešām tik kruti? Šādu spēli gribas pamatīgi spēlēt vai nu uz konsoles, vai datorā, bet šādā pārnēsājamā ierīcē? Cik tas vispār ērti? Vai arī esmu pārāk vecs.

ja jau Zeldu var dzenāt, tad kāpēc ne Skyrim vai Witcher? tur jau galvenais dzinulis ir sižets, nevis pliks hack’n’slash. tāpat neviens neliedz sēdēt pie TV un dzenāt, bet ja regulāri jāvizinās uz/no skola/darbs/fazenda, tad paķer konsoli un turpini ceļā.