Nintendo Switch

Nu, kurš no jums jau ir pasūtījis jauno Nintendo Switch vai plāno to darīt?

0 Likes

gandrīz nekad nepasūtu ‘zaļu’ tehniku, tikai, ja esmu gatavs šo naudu norakstīt zaudējumos.

lai arī jaunietis nepārtraukti atgādina, bet pirkšu tikai tad, kad būs vairāk par 2-3 interesējošām spēlēm un, visticamāk, gaidīšu nākamo HW revīziju un atsauksmes par to. tātad pēc gada-diviem. vai arī jaunietis vasarā sapelnīs - tad man po :wink:

pozitīva ir reģionu ierobežojuma neesamība, par onlaina veikalu un multipleijeri jāskatās (bet sola saprātīgas cenas).

0 Likes

vnk izaugs jaunietis. pēdējais laiks iedvest domu, ka spēlēt spēles ir patērēt. bēēē bēeēē versus kaut ko radīt. [quote=digitalk]gandrīz nekad nepasūtu ‘zaļu’ tehniku, tikai, ja esmu gatavs šo naudu norakstīt zaudējumos.

lai arī jaunietis nepārtraukti atgādina, bet pirkšu tikai tad, kad būs vairāk par 2-3 interesējošām spēlēm un, visticamāk, gaidīšu nākamo HW revīziju un atsauksmes par to. tātad pēc gada-diviem. vai arī jaunietis vasarā sapelnīs - tad man po :wink:

pozitīva ir reģionu ierobežojuma neesamība, par onlaina veikalu un multipleijeri jāskatās (bet sola saprātīgas cenas).[/quote]

0 Likes

bla-bla-bla, beidz offtopikot :stuck_out_tongue:
tā vēl aizrunāsies, ka aizbraukt uz kalnu vai akvaparku, vai aiziet uz kultmasu pasākumu ir tīrā dzīves izšķērdēšana, jo tu takš neko neradi, tikai patērē.

[quote]“When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down ‘happy’. They told me I didn’t understand the assignment, and I told them they didn’t understand life.”

• John Lennon
    [/quote]
0 Likes

atveda, ja nu kādam ir jautājumi, uz kuriem nav atbilžu internetā.

0 Likes