Nokia 8.1 - vai krāsa nosaka cenu?

Pamanīju dīvainību - vairākos veikalos (vismaz 1a un Tele2) Nokia 8.1 pelēkās krāsas modelim cena ir nokritusi zem 300 EUR, kamēr citām krāsām ir vismaz 350 EUR.

Tagad domāju - vai es kaut ko palaižu garām un ir kaut kāds cits iemesls, jeb tomēr tā ir normāla parādība, ka kādas konkrētas krāsas modeļus maz pērk un tāpēc tos sāk iztirgot lētāk…

Protams, Nokia “vairs nav tā”, taču gribas domāt, ka par 300 EUR cenu 710 procesors un diezgan sakarīgā kamera un NFC esamība, un Nokia oficiālais serviss caur Tele2 ir sakarīgs variants “darba zirgam” uz daudziem gadiem?

Kaut kā negribas skatīties uz Huawei un arī Xiaomi bieži vien nav NFC, un arī nedaudz kārdina tīrais AndroidOne uz Nokia ar garantētiem atjauninājumiem uz kādu laiku (jo es telefonus mainu ne biežāk kā reizi 3 gados).

Īsā atbilde - jā, krāsa tiešām var ietekmēt produkta cenu pat, ja tehniski ierīces ir identiskas. Esmu šādu lietu novērojis gan telefoniem, gan viedpulksteņiem. Vēlreiz uzmanīgi pārbaudi vai tiešām atšķiras tikai krāsa (vai tie nav dažādu paaudžu telefoni) un skaties vai krāsa ir svarīgākais :slight_smile:

1 Like