Note 20 ULTRA 120HZ

Vai kādam arī ir problēmas, ar acu nogurumu, displejiem kam ir 120HZ. Nācās izslēgt ārā šo opciju, jo uz dienas beigām jutu, ka acis sāk sāpēt un tas ir pie tam, ka netika spēlētas spēles. Varbūt kādam vēl ir NOTE 20, S20 vai kāds līdzīgs aparāts ar šādu displeju un varat padalīties ar savu pieredzi.

varbūt pie vainas ir OLED, nevis frekvence?

Varbūt vaina ir OLED, un man vienīgam ir šāda problēma?

Bija man S20+ 120Hz ieslēgts visu laiku. patika effekts un acis nesāpēja.

Skaidrs

OLED ekrāniem ir bijušas vispārzināmas problēmas, ne tikai tev.
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=oled+and+eye+strain

[edit] te laikam vietā bija piemetināt, ka problēmas bija tieši saistītas ar atjaunināšanas frekvenci, precīzāk par tās trūkumu, kā pateica @krizdabs

Ņem arī vērā, ka tie 120Hz tur nav visu laiku aktīvi. Telefons adaptīvi regulē displeja atsvaidzi un principā bieži vien tie pat nav tie zemās robežas 60Hz.

1 Like

Atradu šai problēmai risinājumu, ir OLED SAVER aplikācija, kas noņem dc dimming efektu ekrānam.
Papētot interneta ārēs info, sapratu, ka tā ir diezgan izplatīta problēma. Piemēram, One Plus 8 modelī uzriez jau iekļāvis softwear dc dimming funkciju.

PWM dimming visā krāšņumā. Slinkie shēmu inženieri OLED gaišuma samazināšanai nevis samazina strāvu diožu “punktiem”, bet ātri rausta gaišumu visai matricai. Rezultātā lēti ražot, taču acis iztek visiem, kuri uz šo stulbumu skatās. Zāles - nepirkt iekārtas kam ekrāniem gaišumu regulē šādā veidā. Tālākā nākotnē prasās pēc rungas ražotājiem no regulatoru puses.