Note 4

Tātad, gribu atgriezties pie “samsung galaxy note 4” skatījos piedāvājums un ieraudzīju, ka ir "n910f"un “n910c”. Rodas jautājums vai viņi ar, ko mainās? Agrāk bija “f” modelis un par “c” vispār nezināju.

Hm, abi šie Galaxy Note 4 modeļi atšķiras, pamatā, procesora ziņā. Vienam ir Qualcomm procesors (N910F), bet otram - Samsung Exynos procesors (N910C). Procesoru (pareizāk sakot, čipsetu) atšķirība ir atbalstītajās 4G frekvencēs (to joslās). Konkrēti Latvijas gadījumā laikam svarīgas ir band 3, 7, 20. Konkrētā telefona gadījumā gan abi šie apakšmodeļi tieši šīs trīs frekvenču joslas atbalsta un tas man liek domāt, ka abi modeļi Latvijā darbosies vienlīdz labi. Tāpat skatos, ka abiem norādīts, ka paredzēti lietošanai Eiropā.

Varbūt kāds šo zina un var nokomentēt plašāk?

normāls izvirtuļu dzelzis. šitam nevajag čeholu un arī baču pats var mainīt. cena gan jioprojām vājprātīga i-bodēs -
+/- 400 eiro :smiley:

[quote=Artanis]Atskaitot to, ko Kristaps jau pateica par LTE, tad abas versijas bija virtuāli identiskas veiktspējas ziņā. Exynos bija drusku ātrāks sintētiskajos, kamēr Snapdragons bija čut labāks grafikas ziņā.

BET - neaizmirstam, ka mēs runājam par 4 gadus vecu dzelzi. Četri gadi telefonu industrijā ir mūžība. Mūsdienās salīdzināt Note 4 ar tā jaunajām versijām ir vienkārši amizanti. Kādēļ tu gribi tik vecu modeli?[/quote]