OnePlus 6 telefons

Kurš jau pasūtīja jauno Septiņi? Jeb to neviens tā nesauc? Laivaikā, no kādas ierīces apgreidojaties? (Es pats no Samsung S8, kas bija fantastiski smuks, to bija bauda turēt rokās, bet tas samsungu androīds ir tiiiiik nebaudāms) Ā, un viena lieta, par ko iedomājos tikai pēc pasūtījuma veikšanas - vai man būs jāmaksā pvn’s un muitas nodoklis? Kāda jums - OnePlus īpašniekiem - pieredze ar pasūtīšanu no oficiālās mājas lapas?

Ja no OnePlus lapas, tad nebūs PVN, jo sūta no EU.
Pats vēl gaidu Xiaomi 8 apskatu un tad tā pat XIaomi nevarēs dabūt un būs šis jāņem…

Tikko paskatījos bankā, cik samaksāju par savu OnePlus 5T, ko pirku pagājušā gada nogalē. Tas bija ~500 eiro vērtais modelis un no kartes novilkti nepilni 510 eiro. Tātad, tur nekādas lielas papildus izmaksas nav, tik vien kā nosūtīšana. Nepieminu, ka arī kaut ko būtu čakarējies ar muitu. Pasūti droši!

Pasūtīju vaciņus un aizsargstiklus, atnāks tie, ņemšu telefonu… a to pagājušoreiz sasitu ekrānu 3x dienu laikā…
Kamera lai arī nav pati labākā, overall tā ir ok. Arī video režiīms ir ok.

Vāciņi un aizsargstikls atnāca :slight_smile:
Telefons no Polijas ir pārsūtīts uz Vāciju… un cik zinu DHL, tas tālāk ies uz Lietuvu… kā saka Liepājnieki, Līdz Grobiņai (Rīgai) caur Ventspili… Normāls eko shippings :D

Tu beigās pastāsti, cik tas viss pasākums izmaksās.

Tieši tik cik mājas lapā (maksāju ar PayPal) + 2 USD par stikliņu un 3,5 par vāciņu (no Ali)… kastē gan izrādās līdzi nāk oriģināls vāciņš (info gan ir ka nav) un uz ekrāna jau ir plēve (ko noplēsu un uzreiz uzliku stiklu).
Standarta šipings un atnāca 5 dienas atrāk kā solīja, tas ir 2 dienas.
Palaidis neesmu, jo jāiet dabūt pareizā sim, biju par to aizmirsis…

tikai sliņķi paši apšņikā simkarti ar šķērēm. nav tak nekāda ķīnas ābece.

un nē, nav tur vajadzīga precizitāte uz mikroniem. čips ir tieši tas pats, kas uz parastas sim, kas uz mikro un kas un nano. un čips (no tehnoloģiju viedokļa) ir nenormāli brutāli vienkāršs pasākums

Pastāstīsi par šo sīkāk? Skatos, kā manējā lieto S9 un man tek siekala - viss šķiet smuki noslīpēts un plūdens.

Ir grieztas kartes ceļojumos… bet vcf faila eksports aizņem 1min.
viss palaists :) sākas testēšana

vcf fails? kas tas tāds? aļo, 21. gadsimts. priekš kam gūgles konts?

Es telefongrāmatā gribu tikai kontaktus, tas ir telefonu Nr. Man nekas cits tur nav vajadzīgs. Vienmēr ir riebies ka ej meklāt kam jāpiezvana, a b** piedāvā vispirms 10 epastus un tad atrodi telefonu. Epasti ir Gmailā. Iespējams esmo ko palaidis garām kā to atslēdz, bet iztieku bez sinhronizācijas un dzīvoju līdz šim ar SIM kontaktiem (man ir ap 200 telefonu ierakstiem)

Pazaudēsi telefonu - pa*irsīsi kontaktus. Google mani ir glābusi.

esi palaidis garām

Jā, dažus, jo backupi man ir…

Pēdējais flagmanis kas man bija tas bija S S3… Samsunga serviss toreiz pateica ka nav iespējams Zvana programmā atlasīt tikai telefonus… pēcāk bija noname ķīnietis un Xiaomi, normāli izdzīvoju ar SIM kontaktiem… nav ideāli, bet mok par maz esmu lietojis google.

gūgles kontakti. pofig, kas tur aizpildīts - telefona aplikācijā rāda tikai kontaktus ar telefoniem. man grūti iedomāties kaut ko ērtāku par gūgle sinhronizāciju: jauns telefons vai jauns dators - ielogojies un viss vienkārši ir savās vietās.

Nano SIMkarte nav problēma, ja ir asas šķēres vai kartona nazis un rokas, kas netrīc. Ir tā taisītas simkartes gan vaifonam gan androīdniekiem. Galvenais čipā neiešņāpt.

var arī čopā iešņāpt, galvenais, lai tajā šālītē turās

Overall, ok. Gan jau ir vēl kas izcilāks, bet
Milzīgs apgreids salīdzinot ar Redmi Note2. Fiziskie izmēri tādi paši, bet ekrāns mega lielāks. (5.5 vs 6.2). Ekrāna spožums utt apmierina. Nedaudz uz nerva krīt neizdalītās 3 ekrāna pogas, kas tagad ir slaidējamas un tas attiecīgi noved pie teksta rakstīšanas laikā iziešanas no šīs funkcijas.
Baterija pie lielas noslodzes (ekrāna darbības ziņā) noturās dienas graumā ar 35% atlikumu. 2x dienas izvilkt var, ja neko daudz nelieto.
Kamera ir pēc manām domām laba, kas pienācīgi aizstāj fotoaparātu, pie pieņēmuma ka zinām ka speciāls aparāts ir speciāls aparāts un to pārsist nevar.
Slowmotion ir lieta ar ko spēlēties (1min klipi uztaisāmi)
Faceunlock ikdienai strādā labi, pirkstu skaneris 8/10 or so.
Overall, kā jau teicu ok. Kad mašīnu izdzen no salona, hype pāriet :D
Domāju 2x gadus mierīgi varēs nostaigāt pirms 5G atnāks.