OnePlus 7 Pro zvanu kvalitāte

Sveiciens visiem!

Izmantojot meklētāju nevarētu atrast rakstu par OnePlus 7 pro, tāpēc nācās izveidot to pašam.
Vēlējos pakonsultēties ar citiem OnePlus lietotājiem, jo neviena no paziņām nelieto šī ražotāja produkciju, tāpēc nav ar ko salīdzināt.

Problēma ir saistīta ar parastā zvana kvalitāti. Veicot zvanu, skaņa nav tā pati labākā un attiecīgos brīžos dzirdams fona troksnis, bet man liekas, ka šādas klases telefonam nevajadzētu būt šādām problēmām. :man_shrugging:
Vēl jāpiemin, ka telefona ekrāns zvana laikā mēdz palikt aktīvs (nebloķēts), un sanāk nejauši aktivizēt nevajadzīgas funkcijas vai pārtraukt zvanu. (Varbūt jāpārskata uzstādījumi)

Iepriekš lietoju Iphone 6s un nekad nebija šādas problēmas.

Varbūt kādam ir līdzīgi novērojumi un situācijas?
Varbūt kādam ir ieteikumi vai vienkārši tā tas ir?

Ha, tev vismaz tam ķīnīzerim ir zona! Man bija OP7 Pro un zona zuda starp torņiem kad nu šim iegribējās - pārstartēt dabūju reizēm 5x dienā kad tieši vajag internetu navigācijai.
Priecājies ka vari sazvanīt, bet nu ķīnīšiem ar zonu ir novērots ka ir problēmas, un nekad neesmu redzējis risinājumu.
Mans padoms - kraties vaļā kamēr vari un ņem vietā atpakaļ iPhone un baudi stabilu darbību un servisa eksistenci, nevis ražotāja uzmetienu. Samsungi arī ir pēdējā laikā cienījami.