OnePlus 8 Pro vs. Samsung S20+ vs. Iphone 11

Komentāru sadaļā par Samsung S20+ apskatu šo jau ieliku, bet šādi, šķiet, būs ātrāk.
Es šobrīd ļoti strauji, principā, nedēļas laikā esmu spiests iegādāties jaunu mobilo. Mana izvēle krīt starp OnePlus 8 Pro, Iphone 11, un Samsung no šī apskata. LMT šobrīd ir nereāla akcija – Samsung S20 plus par 700eur. Tas pārsit abus iepriekš minētos modeļus. BET! Šiem Samsungiem ir Exynos procesors. Mans jautājums kursors.lv komandai vai citiem zinātājiem – ir tā vērts vai nav tā vērts pirkt? Skatoties teju visus salīdzinājums starp Snapdragon un Exynos, Snapdragon pārsit Exynos. Viens ir spēles, jā, un citas “smagas” aplikācijas, bet kas pavisam cits un svarīgāks – baterija, kas labāka ir ar Snapdragon, kā saprotu. No Oneplus 8 pro mani attur potenciālās ekrāna problēmas, savukārt no Iphone 11, tā, salīdzinoši, švakākais ekrāns. Varētu riskēt ar OnePlus, bet negribas to sūtīt atpakaļ un velns zina cik ātri iegūt maiņas variantu vai to labotu. Savukārt, ar Iphone, papildus tā ekrānam, ir tas faktors, ka es visu dzīvi esmu bijis android piekritējs, bet tagad maiņa uz iphone nedaudz uztrauc. Proti, vēl lādētājs jāpērk, lai tas ātri lādē? Austiņām,kas ir ar jack 3.5 ir jāpērk klāt pārveidotājs, ja negribi klausīties audio ar Sony bluetooth. Lai pieslēgtos ar pie PC ir jāpērk atkal kaut kāds vads. Daudz extra lietu, bet varbūt ir tā vērts. Palīdziet, lūdzu, ar izvēli.
LMT deal šeit - https://www.lmt.lv/lv/telefons/Samsung_Galaxy_S20_5G_Dual_SIM_G986

Pats lietoju Exynos procesorus vairākos modeļos gan senākos, gan jaunākos- tur viss ir kārtībā. Jā, Snaps specenē izskatās labāk, bet ikdienā tas īsti neko nemaina. Par 1+ 8 pa ausu galam dzirdētās atsauksmes nav pašas labākās, tāpēc es droši vien ņemtu s20+.
Par austiņu lietošanu īsti nesapratu, ko domāji. Bet 3.5mm izejas nav nevienam no tiem un, cik zinu dongle arī vairs īsti nenāk līdzi. Pats stulbākais ir tas, ka Samsung no Apple ir iemācījies neķītrības un citu ražotāju 3.5 to type-c dongli pretī vairs neņem. (Jāpērk oridžinal). Nezinu kā tagad ir ar Apple, bet agrāk varēja arī ar Ķīnas lētuci palaist skaņu.

1 Like

Ok un kā ir ar bateriju? Kurš modelis Tev tagad ir un aptuveni cik ilgi tas turas pie vidējas slodzes?

Šobrīd Note 10+, pie lielas slodzes tur visu dienu, pie mazas var 2 dienas mierīgi.
Iepriekš bija Note 8 un 9, tiem šķiet turēja švakāk, bet sūdzēties nevarēja arī pēc pāris gadu lietošanas.

Paldies par atbildi!

Ja man būtu jāizvēlas starp šiem trijiem, tad viennozīmīgi S20 + un cena arī šobrīd tam ir ļoti salda. Pats lietoju S10+ kuram arī Exynos un nevienā brīdī nēesmu izjutis jaudas trūkumu vai gļukainu softu. Un ar akumulatora darbību tam arī viss ir Ok. dienai pietiek stabili pat intensīvi lietojot.S20+ aku ir pat nedaudz jaudīgāks ,tātad izturībai būtu jābūt līdzīgai.Galvenais netracināt akumulatoru un nelādēt flagmani visu nakti.

S20 Plus ir ne tikai 700 eur cena, bet arī atpērk tavu veco telefonu (PAR JEBKURU SKĀRIENJŪTĪGO DABŪSI ATLAIDI VISMAZ 150 EUR + CIK NOVĒRTĒS VIŅU).

Manā variantā par 2016.gada Huawei Mate 9 saņēmu 220 Eiro atlaidi. Tad Samsung S20 Plus man izmaksāja 479 Eur. One Plus būs ātrāks, bet šī cena Samsungam šobrīd ir nereāla par to ko dabū.

Arī drusku raustos par bateriju, jo tās atsauksmes tiešām ir dažādas, ir, kas saka, ka galīgi švaki, ir, kas saka ir pat ļoti labi. Skaidrs ir viens - Exynos klibo gan veiktspējas, gan baterijas ēdelīguma ziņā. Cena gan ir ļoti salda, ne velti nekur salonos vakar vairs nebija praktiski.

Bet, nu, ja izvēle starp šiem trīs un ir iespēja dabūt S20+ par 550 eiro, es lieku nedomātu.

Es arī vakar nopirku S20+5G iemainot Galaxy J5 2017. Saloni kur pieejams ir redzami turpat LMT mājas lapā. S20+ baterija sūdīga, 4h notrallinājis 32%, šitā līdz nakts lādēšanai neizvilks.

kāpēc nevar lādēt visu nakti? katru nakti lādēju ar bezvadu palikni.

Mana gadījumā samainīt nevarēs. Es pasūtīju 14.jūlijā šo Samsung, bet vakar man atsūtīja sms, ka sazināties nevar ar mani un, lai es zvanu uz lmt e shop. To darīju šodien un telefoni, uz doto brīdi, ir beigušies. Tagad es nezinu vai es vairs uzspētu iegūt šo līdz man vajadzīgajam termiņam.
Jebkurā gadījumā, telefons ir vajadzīgs. Kāda jēga ir pirkt preci, ja visu laiku galvā būs doma,ka ierīce, ko nopirki ir švakāka nekā tai vajadzētu būt. Man kā Android lietotājam, jāsaka, ka šis man tiešām, diemžēl, liek apsvērt Iphone 11,bet pro, 64gb versiju vai nu riskēšanu ar OnePlus 8 pro, tā ekrāna dēļ.

Perfekts jau nebūs neviens :slight_smile:
Bet es tiešām neredzu no kāda viedokļa tas iPhone ir labāks. Ja vien, protams, nav tīri vēlme pamēģināt iOS.

Es izurbos cauri vairākiem salīdzinājumiem starp Snapdragon un Exynos. Exynos ne tikai ir sliktāks, heavy gaming ziņā(heavy app in general) , bet iepaliek Snapdragon arī baterijas un kameras darbības ziņā. Kamēr, vēlreiz, diemžēl, iphone 11 rauj uz pusēm samsung exynos(izņemot ekrānu) versiju, kur nu vēl 11 pro(ieskaitot ekrānu, ja apmierina izmērs) .
Runa jau nav par perfekts vai kā. Runa ir par defektu. Oneplus 8 pro ir perfekts, bet ir risks ar ekrānu. Samsung nav flagmaņa statusa cienīgs, ja tam ir exynos. Bet kā, lai es lietoju iphone ar savu google ekosistēmu… Varbūt viegli, varbūt nē. Un tad paliek cenas jautājums. Labākais case, 1050eur par iphone 11 pro ar 64 gb. Grūti pieņemt :grinning:

Var lādēt visu nakti, neviens to nav aizliedzis, katrs kā grib un kā māk, bet par labu akumulatoram tas nebūs.

kāpēc? visu nakti trickle charge? piekrītu, ka lielākā daļa aparātu tā dara, bet tas visai maz ietekmē baterijas dzīvotspēju.

Huawei reklamēja, ka P40 esot kaut kāda fīča, ka pieslēdzot uz nakti, viņš lādē ļoti lēni, lai 100% būtu tikai uz celšanās laiku.

Realitātē gan neesmu tiešām nekur dzirdējis, ka pa nakti lādēšana nodarītu vērā ņemamu skādi baterijām.

iPhone 11.

Ja esi bijis andrīša lietotājs, tad iesaku pie tā arī palikt. Ņem S10, lētāks.

Skādi mēdz nodarīt ne pati nakts, bet gan ilga turēšana pie vada ar 100% uzlādētu bateriju. Tiesa, aķis tādā veidā nolietojas visai nemanāmi, līdz ar to par to nav vērts iespringt.

Šobrīd S20 + 5G ir lētāks par S10. 699Eur - 150 Eur par jebkādā stāvoklī esošu skārienjūtīgo.

1 Like