OnePlus 8 Pro vs. Samsung S20+ vs. Iphone 11

nākas atsaukt savu komentāru par S20+5G bateriju. šodien 10h kopš lādēšanas SOT2h37 palikuši vēl 50%, manuprāt adekvāts patēriņš.
1var 5G šodien izslēdzu
2var baterija “ievalkājas”

Izskatās, ka telefoni oficiāli ir beigušies LMT.

Viņi būs. Tā man teica gan LMT salons, gan LMT veikals. Es pats, gan paņēmu Oneplus 8 pro. Izrādās, ka ekrāna problēmas, tā, ka tie ir metami ārā ir arī iphoniem 11. Ja reiz tā, tad es labāk ņemu labāko Androidu un riskēju tur.

No kurienes šāda informācija? Nekā personīga, bet izklausās pēc “viena tante teica”. :v:

Viss ok. Reddit ir pilns ar šo info un atsevišķi mediji raksta. Tas gan, kā saprotu, ir ne visiem, bet risks ir.

Man kautkā ir paveicies ar Apple (3x pārspļauju pār plecu, piesitu pie koka un pārmetu krustu. Kaut arī neesmu pārāk māņticīgs). Tagadējo iPhone 11 lādēju uz bezvadu paliktņa kas man palicis no Samsung “testa” laikiem katru nakti un pa dienu auto bezvadu lādētājā ar ļoti biežiem pārtraukumiem. Akumulatora “veselība” pēc 7 mēnešu lietošanas joprojām 100%. Nav novēroti arī nekādi citi gļuki ar telefonu. Tāpēc vari droši ieteikt to ko pats lietoju un esmu pārliecinājies par kvalitāti un uzticamību - iOS. Visiem miers! :v:

Pēc iPhone XR lietošanas gribējās kaut ko pamainīt, un izlēmu par labu Galaxy S20. Pēc 2 mēnešu lietošanas sapratu, ka man tomēr ļoti patīk iOS, ar savu vienkāršību. Neko īpaši sliktu nevaru pateikt par Samsung, bet android tomēr vairāku lietu izdarīšana prasa daudz vairāk laika nekā iOS. Nekādu problēmu ar google servisu lietošanu uz iPhone nav. Balsoju par iPhone.

1 Like

Kurš iphone tev ir tagad?

Turpinu lietot S20, gaidu iPhone 12,mazo versiju.

Piemēram ?

2 Likes

Lūk šo lūdzu pastāsti sīkāk. Jo cik bieži šo dzirdu un lūdzu paskaidrot, tad visbiežāk tas ir pieraduma, nevis vienkāršības jautājums…

Neslepshu, ka tas tiesham jau ir par daudz, cilveku iedomas, ka tagad nevar nemt jo Exynos. Jo sintetiskajos testos Snapdragon ir labaks. Vai tev ir telefons lai meritos ar kraninjiem, vai tomer lietoshanai, prioritate sazinjai? Vel varu pieminet pie Snapdragon un Exynos, ja esi vairak tehnologiju geeks, tad Snapdragon versijai nevar atblokjet bootloader (Jaa, jaa USA telefoni, ja nemaldos tad root ari ne. Shaja gadijuma Exynos tas ir izdarams.). Lietoju Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G. Lietoju intensivi, dienu izvelk un vakara ir aptuveni 30%, bet lieku ladet uz nakti, ja neladeju, tad nakama diena uz pusdienslaiku, jasak meklet ladetajs. Runajot par defektiem. Visam iericem ir kadi defekti kas tiek atklati pec izlaishanas tautaas. Nu tad nevar pirkt nevienu.

1 Like

Viens piemērs- nošārēt kontaktu citai personai. Uz Android tas prasa sekojošo- atvērt phone aplikāciju, atrast kontaktu, uzspiest, izvēlēties “i”, izvēlēties “Share”, izvēlēties aplikāciju, izvēlēties adresātu, izvēlēties vai “text” vai “file”, nosūtīt. Saskaitot darbības, sanāk 9 darbības. Diemžēl nav pie rokas iPhone, bet liekas, ka to varētu izdarīt ar kādām 5 darbībām.
Otrs piemērs- bieži lietoju dronu. Izmantojot android, lai pārslēgtos starp izmantojamām aplikācijām, ir jāveic rituāla dancis ar aplikācijas killošanu, nereti iešanu “developer options”, lai izvēlētos “pareizo” usb režīmu, u.t.t. Uz iOS- pārslēdzies starp aplikācijām, viss.
Protams, ka šis ir izteikti subjektīvi, bet šobrīt, kad ir svarīgi visu izdarīt ātri, es izvēlētos “just works”. Diemžēl vēl 5 mēnešus jāsadzīvo ar android, kamēr beigsies atvērtais LMT līgums. Šobrīd pagarinājuši minimālo līguma termiņu no 6 uz 9 mēneši, laikam bija drusku pārrēķinājušies (:

1 Like

IPhone. Atveram telefonu, sameklejam kontaktu. Nospiezham uz kontakta, izvelamies share, noradam kur velamies nosutit kontaktu, noradam gala lietotaju un nosutam. Cik sanak soli uz iPhone?
Parslekshanas starp programmaam ari uz iPhone ir vesels dancis, neparliecinosh arguments. Un kamdelj jaatsledz programma un kas jadara developer options? Pilniba neatbilst patiesibai. Piesledzot USB var izveleties no datora ladet, vai sutit, sanjemt failus utml. Tikai normali. iPhone gadijuma uz ekrana datora izlec pirmkart importet bildes, otrkart atveras iTunes.

1 Like

Tu lieto dronu, un izmanto reizē gan pix4D Capture, un DJI GO? Pamēģini, un tad saki, ka kaut kas neatbilst patiesībai. Un tagad pamēģini pārslēgties starp tām pašām programmām uz iOS. Protams, ļoti specifisks gadījums, bet man lūdza piemērus. Kopējo bildi manā subjektīvajā, kā jau iepriekš norādīju, gadījumā, veido tieši šādi sīkumi. Vairāk nestrīdēšos, subjektīvi bezjēdzīgi.

Viedi vārdi! :+1::v:

Nu, pirmkārt, runa nav tikai par sintētiskajiem testiem. Pilna “Tavatruba” ar video par real life testiem. Exynos liek mīksto teju visur. Otrkārt, man tas vairāk ir par principu. Ja es par kaut ko maksāju un iegādājos jaunu - tam ir jābūt tik pat labam vai labākam kā iepriekšējam un, nekādā gadījumā nedrīkst sanākt slikta - cena vs. vērtība attiecība. Exynos ir objektīvi sliktāks - pilnīgi objektīvi, bet maksā tu tik pat daudz. Kāda velna pēc, lai Samsung politikas dēļ tev vajadzētu pieņemt sliktāku produktu? Runa nav par mērīšanos, runa ir par principu, ka es vienkārši nespēju pieņemt sliktāku variantu nekā reāli iespējams.

2 Likes

Kāda mārrutka pēc man būtu jāuztraucas vai tik mans Note10+ ar kaudzi video jau neatpaliek sacensībās ar kādu no citām “trubām”, kā viedi pateica INTRANET

Katram savs un savām prāta un budžeta iespējām ,vienam iOs ,otram Exynos, trešajam Snapdragon un ja Exynos ir sliktāks, tad kurš uzspiež Tev to lietot ? Būs daudzi kuriem tuvāks būs Samsung ar Exynos un Tavs viedoklis būs neinteresants.Katram sava pieredze un taisnība !

1 Like

Man piemeram tiesam vienalga, ka Exynos. Es nejutos ne savadak, ne sliktak, par to kam ir telefons ar Snapdragon procesoru. Es domaju ka produktivitates zinja Note 10/10 Plus parspej tavu OnePlus 8 Pro ar visiem Snapdragon, taa kaa padoma cik lielu lomu sheit nosaka tavs procesors?

Man arī ir pilnīgi vienalga, kāds ir procesors. Tikai viena lieta man ir svarīga - procesora rijīgums. Gribu, lai baterija strādā pēc iespējas ilgāk. Jaudai nozīme ir maza.