Operatoru akcijas (un zemgalda) piedāvājumi

Nu tas, ka “bezlimitam” ir kaut kāds limits, ir skaidrs kā diena. Taču būsim godīgi – tādus 200 GB mēnesī būtu visai pagrūti pieaugušam cilvēkam notrallināt, ja vien visu dienu nesēdi jūtūbē vai nestrīmo kaut kādu televīziju.

Es pats paredzu, ka mēnesī diez vai pārkāpšu 5 GB slieksni, pie nosacījuma, ja mājās un darbā ir wifi.

0 Likes

nu LMT bezlimits ir bezlimits. vienu mēnesi nodzīvoju mājās ar hotspotu - 580 gb un neviens i nepīkstēja.

Nu tas, ka “bezlimitam” ir kaut kāds limits, ir skaidrs kā diena. Taču būsim godīgi – tādus 200 GB mēnesī būtu visai pagrūti pieaugušam cilvēkam notrallināt, ja vien visu dienu nesēdi jūtūbē vai nestrīmo kaut kādu televīziju.

Es pats paredzu, ka mēnesī diez vai pārkāpšu 5 GB slieksni, pie nosacījuma, ja mājās un darbā ir wifi.[/quote]

0 Likes

Nu labi, varbūt arī LMT ir bezlimits. Man LMT mājas internets vidēji mēnesī norullē ap 1 TB.

0 Likes

Nodzīvoju mēnesi ar LMT mobilo internetu. Uzskatu, ka lietoju to ļoti maz - praktiski tikai LMT viedtelevīzijai, darbināju to katru otro dienu un max 2h. Rēķinā uzrādās iztērēti 280Gb. Ar savu visai pieticīgo TV skatīšanos būtu iztērējis Bites bezlimitu…

0 Likes

man arī vakar zvanīja ar šādu piedāvājumu. apsaukājās, lietojot terminu - lojāls klients. 55% atlaide bezlimita internetam un dāvanā huawei planšete. tik jālieto 3 gadi tas internets.

0 Likes

Tak vajag pieteikties pie cita operatora, parakstīt to iesniegumu un dienas laikā 99,9% ka saņemsi zvanu, tad arī neienteresētā balsī atbildi lai stāsta, īsi, kas ir pieejams.

Tikko tā tiku pie 8,99 EUR Bites bezlimita uz 2 gadiem. Paies tie 2 gadi un atkal ķipa pieteikšos pie cita.

Vēl kas interesanti, aizpildot pieteikumu tele2 mājaslapā, ievadot gandrīz visu līdz pēdejam solim, ar kontaktu norādīšanu etc. Vajag aizvērt to lapu, viņi to būs piefiksējuši un atsūtīs meilu ar to, ka neesi līdz galam pieteicis pāreju un arī atsūtīs atlaides kodu tarifam.

0 Likes

man pagājušā gada augustā neko par 2gadiem neteica… solīja maģiskos tarifu plānus uz mūžu

0 Likes

Kādi tagad ir aktuālie (lētākie iespējamie) zemgalda piedāvājumi, ko piedāvā Latvijas operatori?

0 Likes

parastiem pieslēgumiem, Tele2 piedāvā 30% atlaidi (viņu mājas lapā norādītais atslēgas vārds “AVENE” gan nedarbojas, bet sarunā ar operatoru atlaidi var dabūt) pārnākot ar savu numuru no cita operatora, uz 12 mēn.

Bite, slēdzot 5 gadus eksistējošu numuru tikai pie Bites, piedāvāja pat 70% atlaidi.

0 Likes

Pērngad uzzināju, ka no Tele2 var izkratīt tarifu “bezlimits uz zvaniem un SMS + 2GB nets” pa nieka 4.25€. Kad piezvanīju, protams, ka operators noliedza, ka tāda iespēja pastāv. Tad nu sāku jau formēt pāriešanu pie Bites. Atlika man saņemt Bites SIM karti, ka Tele2 piezvanīja un paši piedāvāja augstāk minēto tarifu uz 2 gadiem, ja palieku pie viņiem. Protams, ka paliku!

0 Likes

Pagājušajā gadā izdomāju no ZZ pāriet uz biti. Noslēdzu jau līgumu, zvana T2 un piedāvā “Zelta bezlimits” uz diviem gadiem ar iespēju jebkurā laikā atteikties pa 8.80. Ilgi nedomāju, piekritu.

0 Likes

Man ir Bites “bezlimits” pa 9 eiro uz 2 gadiem (no 2018. gada decembra).

0 Likes