Oreo uz P10

Labdien ! Vakar atnāca jaunais Oreo kopā ar EMUI 8, uzinstalēju. Tagad uz sākuma ekrāna parādījusies vēl viena lapa ar gogli kuru nav iespējams novākt. Vajadzīgs padoms, kā to izdarīt.
P.S. Tradicionālais “uzspiest, paturēt un uz miskasti” nestrādā.

izdzēs sākuma ekrānu. tobiš - savelc ar pirkstiem (kur vidžeti utt) un nah to ekrānu.

Uz tā googles ekrāna tas nedarbojas. Pārējie ekrāni ir ar manis izvēlēto tapeti un tos var novākt, bet tas ar googli ir ar baltu fonu, rāda visādas nevajadzīgas ziņas, arī no tādiem portāliem, kur neesmu bijis !
P.S. Beidzot tiku vaļā no tā sū…da. Ieslēdzu goglē atrašanās vietu un tad atspējoju visu, ko tik tur piedāvāja un tas ekrāns pazuda.

Kā viss cits, ja neskaita Gogoļa ekrānu?

Mūsu testos ar Mate 10 Pro bija visai vāja Oreo sadarbība ar jauno EMUI.

[quote=Artis]Kā viss cits, ja neskaita Gogoļa ekrānu?

Mūsu testos ar Mate 10 Pro bija visai vāja Oreo sadarbība ar jauno EMUI.[/quote]
Pagaidām neredzu starpību. Godīgi sakot vēl nemaz neesmu pētījis, nav bijis ne laika ne intereses. Manis pēc varēja vispār nebūt nekādu atjauninājumu.

Oreo nav baigie uzlabojumi, bet šis tas ir. Tie paši paroļu menedžeri beidzot ir integrēti OS, piemēram, Lastpass.

Vairāk gan jautājums ir par EMUI, jo tas gļukoja Mate 10 pro apskatā.

Uz Galaxy S8+ šķiet ka kādi 10% labāk tur akumulators, bet tas nav īsti nosakāms.

izmet no galvas to mate10pro - tas jau sen ir legit, ka jums pasākumā visiem izdalīja nedastrādātas un gļukainas ierīces.

[quote=Artis]Oreo nav baigie uzlabojumi, bet šis tas ir. Tie paši paroļu menedžeri beidzot ir integrēti OS, piemēram, Lastpass.

Vairāk gan jautājums ir par EMUI, jo tas gļukoja Mate 10 pro apskatā.

Uz Galaxy S8+ šķiet ka kādi 10% labāk tur akumulators, bet tas nav īsti nosakāms.[/quote]

A osadok ostalsya…

Man nez kāpēc liekas ka pēc atjaunināšanas tlf biku sāka bremzēt…vairākas reizes pazuda mana uzliktā tapete,vietā atstājot piemērotā motīva. Tad vēl zvanu ierakstītājs ACR vairs neraksta ienākošos zvanus, tā gugles lapa pa kreisi no mājas ekrāna besī… Vispār esmu šokā no tādiem atjauninājumiem. Arī bateriju miera stāvoklī par nakti noēd 2-3 %,pirms atjauninājuma tā nebija.Naivi ceru ka ar nākošo atjauninājumu tas murgs beigsies.

te bija topiks, kur rakstīts, kā to lapu noņemt

Problēma ar gugles lapas rādīšanu atrisināma šādi:

1. Nospiežam un turam uz sākuma ekrāna kamēr parādās iespēja pievienot logus,rīkus,tapetes,tur labā malējā ikona ir iestatījumi,spiežam uz tās,atveras iestatījumu logs.
  2. iestatījumu logā apakšējā rinda ir “gugle plūsma”, noņemam ķeksi.
    VISS !

Tu atiestatiji telefonu uz rūpniecības iestatījumiem?

Nē. Vai tas ko atrisina?

Atjauninot uz nākamo Android versiju ļoti bieži novēroju problēmas. Es iesaku un pats vienmēr atiestatu telefonu.

Nedaudz tā kā raustos ka nepazūd mani faili… Iepriekš bija Honor-6 ar veco labo 4.4, tam nenāca nekādi atjauninājumi,lietoju bez problēmām kamēr baterija nenobeidzās…[

Viss pazudīs gan, tādēļ taisi kopijas datorā.