P10 vai Pixel XL?

Sveiki! Ir pienācis brīdis kad vajadzētu iegādāties jaunu telefonu. Esmu nonācis līdz diviem variantiem un nevaru izlemt kuru no šiem abiem iegādāties. Huawei P10 vai arī Google Pixel XL 32gb versiju. Vēlētos dzirdēt jūsu viedokli.
Paldies!

Man šķiet, ka Huawei uzbūves kvalitāte ir krietni labāka, bet Pixelim programnodrošinājums būs ilgāks. Biju divu Google Nexus aparātu īpašnieks, tos gan tolaik ražoja LG. Biju ļoti vīlies tieši uzbūves kvalitātē. Vairs Google aparātus negribu mēģināt. Es ņemtu P10.

Taisnība, bet es vēlētos dzirdēt vispārīgu viedokli par abiem telefoniem atsevišķi. Zinu, ka abiem ir labas un lieliskas kameras, kā arī abi ir pietiekami jaudīgi un spējīgi telefoni. Man vienmēr patikušas nexus ierīces ar tīro android, bet nebūs problēmu arī lietot EMUI. Runa nav par manām vēlmēm, jo ja jau esmu nonācis līdz izvēlei starp abiem telefoniem, tad esmu veicis kāda veida šķirošanu, kas atbilst man un kas nē. Vienkārši vēlos dzirdēt citu cilvēku, vai vēl labāk lietotāju atsauksmes. Paldies.

nu ko jūs nesmalkjūtīgie džeki tā - uzrastiet tak viņam normālu salīdzinošo aprakstu! cilvēks gan jau ka nepazīst ne gūgles tanti ne jūtūba onkuli.

es neņemtu ne vienu, ne otru: P10 sensors ir pakaļā. ptu, priekšā; pikselis ir no lētas un pretīgas plastmasas.
atjauninājumus man ir piedrāzt un ļoti labi jūtos ar P9, kuram tagad vispār cipars medusmaize.