Pagarinātajā priekš interneta modema

Sveiki! Varbūt kāds var ietiekt pagarinātāju kurš pats restartē modemu, kad netiek izdots internets. Respektīvi man ik pa kādam laikam nokaras Bites modems un tas atrodas citā pilsētā. Tas darbina Ubiquiti sistēmu.

WiReboot

2 Likes

Vai tas ies kopā ar Bites Huawei rūteri. Kur vispār var viņu iegādāties

tas ir kikstartera projekts no 2016. gada. pirmais links ved uz šopifaja veikalu, kur autors šo verķi tirgo.

ar jebkuru ies, galvenais izvēlies pareizās barošanas kabeļa pārejas, lai nav pašam ar lodāmuru jāsēž.

Cik skatos tur var papildus komplektu ar visiem galiem paņemt. Varbūt kāds ir nopircis? Kādas atsauksmes? Cik saprotu tad tajā bites rūterī jābūt wifi ieslēgtam. Man wifi citas iekārtas dzen

nē, verķis pieslēdzas pie wifi un testē vai var tikt ārā internetā. ja bites rūteris ir nokāries, tad interneta nebūs un sekos barošanas atslēgšana uz laiku.

1 Like

Pasūtiju vienu. Bet tagad problēma cik skatos ar uzstādīšanu. Nevar ne ar Google, ne Facebook. Android aplikācija nav vairs Play veikalā. Ko darīt?

Lieta tāda ka tas WiReboot vairs neeksistē un piekrāpj savus pircējus :D. Gaidu kad atdos naudu jo nevienam klientam pēc forumā izlasītā nav atsūtīts. Varbūt var to aizstāt ar kādu smart plug kas izslēdz un ieslēdz pēc plāna. Varbūt varat ietiekt kādu labu smart plug, kas varbūt spēj darboties pats patstāvīgi bez Wifi

Depo nopērc rozetes taimeri, kas 6 no rīta patērētājam atslēdz elektrību uz 5 minūtēm.