Paņemt signālu no pastiprinātāja uz 3.5mm?

Audio signāls tiek ņemts no monitora 3.5mm austiņu izejas uz datora skaļruņiem ar 3.5mm ieeju. Problēma, ka signāls šķiet par švaku pat datora tumbiņām.
Ir neliels pastiprinātājs, ko varētu ielikt pa vidu, bet pastiprinātājam ir tikai standarta izeja uz skaļruņiem.
Vai ir iespējams signālu no pastiprinātāja skaļruņu izejas savienot uz 3.5mm spraudni?
Cik paskatījos, tādas pārejas veikalos neatradu.

Paga, kāds tieši ir pastiprinātājs un kādas tam ir izejas? Vismaz modeļa numuru vari, lūdzu, ierakstīt?

Pastiprinātājs FX-AUDIO FX502SPRO. Izejas klasiskās, kas uz pasīvajiem skaļruniem - divas līnijas uz katru skaļruni, nezinu, kā tās sauc.
65w-5-ohm-black

Tā kā no šāda pastiprinātāja tas signāls nāk laukā analogs, tad es pieņemu, ka uz skaļruņiem skaņu dabūsi, ja spēsi ar pārejām to visu savienot tīri fiziski. No pastiprinātāja tad būtu RCA uz 3.5mm un tad kaut kāds 3.5mm adapteris, kas saved kopā abus kanālus.

1 Like

Viss atkarīgs, ko sagaida skandas. Ja tās ir pasīvās skandas, tad gan jau cenšas iztikt ar austiņu izejas jaudu, kas monitoram var būt švaka (vai pačekoji, ka monitora uzstādījumos skaļums ir MAX?). Ja skandas ir aktīvās, tad vēlas saņemt 2VRMS līnijas signālu un pastiprinātājs tur ir lieks. Vai esi mēģinājis audio izeju no datora?

Jebkurā gadījumā binding posts → 3.5mm adapteris nav, jo nav iespējama situācija, kur 3.5mm ieeja gribētu jaudas audio signālu. RCA spraudņi tam pastiprinātājam ir ieejas. Ja visus skaļuma regulatorus esi uzgriezis uz max, tad var gadīties, ka skandas vienkārši ir nīkulīgas.

2 Likes

Paldies!
No datora nevaru paņemt, jo ir pieslēgti vienlaikus monitoram vairāki datori.
Skandas ir pasīvās, bet, jā, par to man arī bija šaubas, vai ir derīgs scenārijs, kad uz 3.5mm padod signālu no pastiprinātāja skaļruņu izejas.
Vai pareizi saprotu, ka RCA, kas ir ieejas pastiprinātājā ir savādāks spraudnis, nekā izejas no pastiprinātāja, kaut izskatās līdzīgi, tomēr ir cits fiziskais spraudņa standarts ?

Jā, RCA vienmēr nesīs līnijas līmeņa audio signālu, kas ir paredzēts starp-aparātu savienojumam. Pastiprinātājam izejas ir t.s. “binding posts” jeb tautā sauktie “banāni”, kas nes pastiprinātu jaudas signālu. Tiem ir paredzēts iespiest pliku daudzdzīslu vara vadu vai minētos “banānus”. Es Tavā vietā sameklētu kādas aktīvās skandas, nevis ņemtos ar pastiprinātāju un esošajām 3.5mm nīkulēm.

1 Like

Paldies, ka iesaisties šajā diskusijā un ved mūs visus pie prāta! :slight_smile:

1 Like

Hei, digitālajā laikmetā vajag arī kādu, kurš spēj aizstāvēt opīti - analogo signālu!

1 Like