Pārdod jaunu nelietotu LG nexus 5x 32GB mobīlo telefonu balts!

Pārdod LG H791 Nexus 5X 32Gb Balts, tikai aizmugurē. Pilnīgi jauns iepakojumā, ataisīts tikkai, lai parbaudītu, ka darbojas. Līdzi došu un tika nopirkts type-c kabelis uzladei un datiem caur datoru, jo lidzi bija tikai kabelis uzlādei no tīkla un plus vēl rozetes adapteris priekš latvijas standarta, jo barošanas dakša bija lielbritānijai paredzēta. Pardodu steidzami, jo savajadzējās neparadzēti naudu citai biznesa lietai, plus domāju, ka būs melns viss korpus, jo no priekšas bildē, kur pirku nevarēja pateikt, ka būs balts un tas arī nekur nebija pieminēts vai arī iespēja izvēlēties krāsu, nepadomāju. Prece atrodas juglā, ja nevar tur paņemt, varu nogādāt pie jums rīgas robežās vai arī ar pakomātu pa visu Latviju, piegades maksas cenā iekļautas.

[color=green]Cena 250 euro![/color]

0 Likes

Lai Tev veicas ar iekārtas tirgošanu, bet kāpēc lai kāds pirktu no rokas par 250, ja var iegādāties jaunu par 270?

0 Likes

izņēmi no kastes? cena uz pusi nost…

0 Likes

Link, nezinu, kur skaties, bet es redzu internetveikalos zemakais pa 305e tirgo, cik tad tavuprāt, būtu pieņemama cena?

Lapsinieks, ahujel, kada starpība vai es kasti ataisu vai pircējs, var pierādīt, ka tiko svaigi pirkts telofons, nelieots nekam pat zvaniem, tik uz mirkli ieslēgts, lai redzetu, ka bildi rāda un kas iekšā sainstalēts, domā atverot, kasti, tās saturs baigi izmainījās? Smieklīgais! :smiley:

0 Likes

0 Likes

BM’ā ar 2 gadu garantiju jauns par 290€, ja zin pareizajiem cilvēkiem pavaicāt tur, tad visticamāk, ka tuvu 250€ var dabūt.
Neizskatā pēc pārāk izdevīga piedāvājuma.

0 Likes

tas nav mans ahujeisms - vnk novērojumi dzīves. pats neko nepērku un nepārdodu. bet Tu vienmēr vari ar veiksmīgu darījumu apgāzt šos manus novērojumus, vai ne?

[quote=vienslaists]Link, nezinu, kur skaties, bet es redzu internetveikalos zemakais pa 305e tirgo, cik tad tavuprāt, būtu pieņemama cena?

Lapsinieks, ahujel, kada starpība vai es kasti ataisu vai pircējs, var pierādīt, ka tiko svaigi pirkts telofons, nelieots nekam pat zvaniem, tik uz mirkli ieslēgts, lai redzetu, ka bildi rāda un kas iekšā sainstalēts, domā atverot, kasti, tās saturs baigi izmainījās? Smieklīgais! :D[/quote]

0 Likes

[quote=vienslaists]Link, nezinu, kur skaties, bet es redzu internetveikalos zemakais pa 305e tirgo, cik tad tavuprāt, būtu pieņemama cena?
[/quote]

Lūdzu: https://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/lg_h791_nexus_5x_32gb_lte_quartz
Jebkas virs 190-200 man šķiet krietni sālīti.

0 Likes

nu, aizgāja kā karsts pīrādziņš?

0 Likes