Pārdodu dažādas datorlietas

Pārdošanā sekojošas lietas:

1. Logitech Z506 5.1 datora skaļruņi (lietots, ir visi skaļruņi un visi vadi, strādā lieliski) - 45EUR;
  2. Google Chromecast 2 (pilns komplekts, pirkts 2017, lietots 3 stundas) - 20EUR;
  3. Dekoderis FlexBox T202 HDCX (NAV PULTS; lietots) - 7EUR;
  4. Samsung bezvadu lādētājs (pirkts priekš S6, lietots) EP-PG920I - 10EUR;
  5. In-Ear austiņas Philips SHE 3595BK Black (lietotas, ar vadības pogām)- 3EUR;
  6. In-Ear austiņas Philips Black (lietotas, bez vadības pogām)- 3EUR;
  7. Telefona vāciņš ar divām kameras lēcām - platleņķa un zoom (Samsung Galaxy S7 G930F modelim, mazlietots, oriģinālais) - 30EUR;

Atrodas Jelgavā, cenas runājamas. Garantijas nav, ja nav norādīts citādi. Visas mantas ir teicamā vizuālā un tehniskā stāvoklī, ja nav norādīts citādi. Iespējama piegāde pa Omniva/Pasta Stacija. PM.

Tad jau vēl labi, ka nav pielicis 10% pie veikala cenas kā daži labi SS.lv tirgoņi :stuck_out_tongue:

Paņemtu Google Chromecast 2 par 20 eur, pakomāts iekļauts cenā.

Es tak esmu uzrakstījis, ka cenas ir runājamas. Gluži to visu ārā ir žēl mest, un parasti pircējs tāpat pielauž uz bezmaksas pakomātu (Rīga man nav un nebūs pa ceļam). :smiley:

Gandrīz visām mantām ir 30 - 40 % nost no salidzini.lv cenas. Visiem ir iespēja rakstīt PM un sarunāt gandrīz jebko saistībā ar tām lietām.

Ņemu WiFi Extenderi TL-WA850RE