Pārdodu Iphone SE 64 GB Space Gray

Laba diena.

Tā nu ikdiena ir iegriezusies, ka darba ikdienā vairāk noderīgs un nepieciešams ir viedtelefons ar Android, tāpēc esmu nolēmis pāriet no esošā Iphone uz kādu Andri.

Lai telefons nestāvētu atvilktnē, esmu nolēmis to par, manuprāt, labu cenu arī nodot nākamajam īpašniekam.

Ar specifikāciju neiepazīstināšu, tā ir apskatāma gsmarena, jebkura operatora mājaslapā. Droši varu teikt, ka telefons ir saudzēts, atradies no pirmās dienas aizsargmakos un ar aizsargstiklu, kā arī nav novēroti nekādi gļuki vai telefona darbības traucējumi. Uz korpusa nav nekādi skrāpējumi, robi, mazliet uzlīmētajam aizsargstiklam stūrītis nokritis. Garantija telefonam vēl ir līdz 2018. gada jūlijam. Līdzi iedoši kaudzi dažādas aizmugurītes, kuras laika gaitā esmu iegādājies. Protams, arī pilna komplektācija.

Tā kā telefons šobrīd ir nomaksā pie operatora, tad telefona cena ir tik, cik ir atlikusī vērtība nomaksā. Tie būtu 250 EUR, līdz ar to šī cena arī nav runājama. Telefonu jaunajam īpašniekam nodot varētu pēc 20. septembra datumiem, kad būšu saņēmis jauno telefonu, bet potenciālo pircēju vēlos sameklēt jau laicīgi.
Ja kādam šis piedāvājums interesē, ir doma atvasei vai sev, kundzei iegādāties telefonu, gaidīšu no Jums ziņas. Ja kādi jautājumi, centīšos uz tiem atbildēt.

Pagaidām paldies.

diez vai būšu pircējs, bet nebūtu slikti informēt tautu
a) pie kura operatora piesaiste;
b) cik izmaksās atlokošana pie operatora.

Izmaksājot telefonu, operātors pats atloko, lai var lietot brīvi. Tā man vismaz bija ar iP4.

  1. Nomaksa atrodas pie LMT.
  2. Lai nerastos pārpratumi, un būtu drošības sajūta. Varam sarunāt tuvāko LMT centru man un pircējam. Kopīgi aizdoties un izmaksāt telefonu, nokārtot garantijas talonu, kā arī, ja joprojām, LMT bloķē iphone, lai tie strādātu tikai lmt tīklā, tad to arī nokārtosim.

tad LMT ir progresējis vai arī tas attiecas uz āboļprodukciju, agrāk tā bija opcija par kādiem 20-30 eiro.

Nu pašam ir jāuzprasās uz atlokošanu. Tāpat viņi to nepiedāvā. :smiley:

ja nemaldos - sen vairs neviens neko neloko.

[quote=digitalk]diez vai būšu pircējs, bet nebūtu slikti informēt tautu
a) pie kura operatora piesaiste;
b) cik izmaksās atlokošana pie operatora.[/quote]

Digitalk, tie laiki ir beigušies, līdz ar atvērtā līguma ieviešanu. Tos izvēlās arī ne lmt klienti, tāpēc nākas telefonus atbloķēt.