Parunāsim par kriptovalūtām

Nu, tā, notestēju kriptovalūtu maiņu Revolutā - samainīju 10 eiro pret BTC. Ne mazākās nojausmas, ko ar to iesākt tālāk.

Tieši kāda transakcija un “izņemšana” no kurienes uz kurieni?

Artani. dolārus un eiro, var protams nonuļļot, tā ne reizi ir noticis, kad vienkāršo tautu atstāj jaņos, tomēr kautkāda vienošanās tur ir apakšā - piesaistīta pie īpašumiem, zemes, izejvielām, rūpnīcām, iekārtām. tobiš - ja tev kautkas pieder (ne papīrīši apdrukāti), tad tev kaut kas pieder un tas ir transformējams naudiskā izteiksmē - vai tie šodienas dolāri, eiro vai nākotnes supervalsības tugriki. bitkoinam apakšā neredzu nekā: tobiš, pirms gada nopirku bitkoinu pa 500, šodien tas sver 15000, rīt pienāks ziņa, ka tas izbeidzies.
karoče - nabagi nevalda pasauli.

Tas ko es mēģinu pārbaudīt, kā notiek darbības ar kriptovalūtām netehniskiem cilvēkiem. Proti, kā dažādas izmaksas ap šīm darbībām apstrādā dažādas biržas un tamlīdzīgi risinājumi. Piemēram, Revolut gadījumā komisijas ir praktiski nemanāmas un tu uzreiz redzi cik daudz kriptovalūtas vienību par kādu fiat valūtas daudzumu saņem un otrādi. Respektīvi, tas ir vienkāršāk par vienkāršu. Nopirki par 10 eiro mazu daļu Litecoin, pagaidīji, kamēr kurss mainījās un uzreiz ar peļņu nokonvertēji atpakaļ uz eiro.

Ja no parastā mirstīgā cilvēka viedokļa raugās, tad viņam viens pīpis kas ir birža un kas ir starpnieks. Ja viņš var savus eiro fiksi pārvērst bitkoinos un pēc kāda laiciņa jau lielāku summu pārvērst atpakaļ uz eiro, tad jautājumi vairāk neseko. TIK vienkārši tas mūsdienās notiek. Protams, kad vairāk zināšanu un vēlmes nopelnīt, tad ķeras pie manuālākas spēlēšanās.

Šodien mēģināju Coinbase kontam piesiet dažas maksājumu kartes, lai var ātri uzskaitīt naudu spēlītēm. Kartes piesaistījās, bet Coinbase nespēja savākt naudu ne no Swedbank (to es tā kā sagaidīju), ne arī no Revolut kartes (tas man bija pārsteigums). Skaitīt ar parasto bankas pārskaitījumu ir ilgi un laikam tik liela vēlme eksperimentiem man šobrīd nav.

Ilgi, bet salīdzinoši diez gan mazāka komisija, tāpēc ar to tieši pārskaitīju es.

Kāda vēl komisija? Ja es no Swed kartes skaitu uz Revolut, tad nav nekādas komisijas. Tā nav norma?

Es tieši par coinbase domāju.

Nekas nebija minēts par komisijām. Tagad vēlreiz un konkrēti. Ja es Coinbase pievienoju savu maksājumu karti (Swedbank vai Revolut) un gribu, piemēram, no kartes uz šo biržu aizskaitīt 500 eiro, tad man vēl būs jāmaksā kaut kas papildus? Ja, jā, tad cik?

Jūs visu jaucat vienā lielā rosolā. Es runāju par naudas dabūšanu no kartes uz Revolut vai Coinbase un nevis darbībām ar pašām kriptovalūtām.

1. Pārskaiti savu eiro summu no sava swedbankas (vai kas nu Tev ir) konta uz Coinbase kontu - Tavi 100 eiro tieši tāpat ieripo coinbase eiro kontā, Tev ir 100 eiro tur.
  2. Pārskaiti no coinbase eiro maka uz bitcoin maku, tur parādās fees, procenti no summas. No Taviem 100 eiro, uz bitcoin tiek pārvērsti ~97 eiro.

Varu privāti iemest skrīnšotus ar pārskaitījumiem, ja interesē, tur var visus fees arī redzēt.

Nu, re, tātad man bija taisnība.

Daudz lasīju par:
-Cilvēkiem, kas ir nopelnījuši ar Bitcoin;
-Tirgus izmēriem;
-Videokartēm;
-Fermām.

Ir trīs varianti:

1. Spekulēt. Šodien nopirkt par A cenu un rīt pārdot par B cenu. Paliek komisiju jautājumi, kas veido izmaksas.
  2. Rakt pašam, pērkot labas videokartes (bet Ķīnā elektrība ir lētāka).
  3. Rakt pašam, bet pūlī. To var izdarīt arī bez videokartes, ja ir labs procesors vai serveris. Fonā ripo valūtas.

Ja interesē trešā iespēja, tad es roku šeit: [spamam nē]

savu affiliate linku, no kura tev pilēs procents, vari iebāzt sev dirsā.

Katrs pelna kā māk… Tho daži nemāk. :smiley:

Un uz cik tu iegrabēji?

atrasts internetā!

Dari jel tā un ziņo par panākumiem. Es Revolutā paspēlējos un nu esmu laukā aptuveni pa nullēm.

Katrs var eksperimentēt kā vēlās. :slight_smile: Kopš ieliku coinbase savu summu pirms kāda laika, joprojām ir 2x no sākuma summas, pat ar visu neseno kritumu.