Pazuda bildes

Bildes, kuras atradās lejupielādē (downloads) nokopēju, lai saglabātu mapē uz desktopa, nezinu, varbūt kaut kas nospiedās, jo neizmantoju peli, bet vairākām mapēm un dokumentiem, kas atradās uz desktopa automātiski nomainījās nosaukums ( vairākiem dok. vienāds). Veicu dzēšanas darbus, citiem dok. nomainīju nosaukumus, un rezultātā esmu pazaudējusi mapes ar bildēm , kuras nebija uz desktopa. Lūdzu palīdziet saprast, kur palika manas bildes… kā man tās atgūt? Meklētājspēc atslēgas vārdiem neko neatrod. Pie dzēstajiem dokumentiem ( Recycle Bin) nav, C diskā ir vairāk vietas, kā bija tad, kad bija bildes! Ko darīt???
Paldies!

ja bildes ir nodzēstas apejot “atkritni”, tad cerību tās atjaunot praktiski nav. ja mape ir tikai pārsaukta vai aizklīdusi, tad vari pamēģināt failu nosaukumu meklētāju Everything. ielādē sev portatīvo versiju, lai nav jāinstalē, un meklē pēc bilžu nosaukumiem.

1 Like

Skaties vai nav uz OneDrive pārmestas tavas bildes. Windows 10 šobrīd uzvedas kā izspiedējvīruss - viens nepareizs klikšķis un uz Desktop parādās ikona Where is my files.

Desktop, Pictures, Documents tiek pārvietoti uz OneDrive mākoni un no datora mēdz pazust. Kaut ko kretīniskāku M$hit uztaisīt nevarēja.