Pērku DDR3L RAM

Sveiki. Vēlos iegādāties papildus operatīvo atmiņu, taču interesē, tieši tāds pats modelis, kā jau esošais. Vēlams lietotu, bez defektiem un par saprātīgu cenu.
Kingston 4GB, DDR3L. ACR16D3LS1KFG/4G

tā kā neviens tāpat par tēmu neatbild, tad man tehniskas dabas jautājums - kāpēc tieši tādu pašu? nevar būt, ka mūsdienās vēl saglabājies kāds tik kaprīzs dzelzis, ka analogus neņems pretī… :​)

un ja kas, tad līdzīgs Kingston ir no 45, analogi ir no 35, sskā 25 eiro.

diemžēl pastāv neliela varbūtība, ka pat uz viena konveijera ražoti RAMi nedarbojas kopā.

mikroskopiska varbūtība.

Ir mēģināta cita ražotāja atmiņa, ar vienādiem parametriem, bet nedarbojās. Par cik nav steidzami, interesējos vai kādam nav tāda pati, lai samazinātu iespēju, ka arī nedarbosies.

Protams, ja neatradīsies tāda pati, būs vien jāeksperimentē ar citu ražotāju analogiem.

lūdzu nodefinē vienādos parametrus :​) man ir aizdomas, ka ir pieļauta standarta kļūda un mēģināts 1.5V RAMs nevis Low Voltage 1.35V

Neatceros modeli, tas bija diez gan sen. Pēc parametriem sakrita viss, izņemot ražotāju. Internetā gan nepārbaudīju info pareizību, iespējams, ka bija neprecīzi, norādīti, parametri.

Bet ok, noriskēšu un pamēģināšu vēlreiz ar citu atmiņu. :slight_smile:

Es arī piekritīšu @digitalk teiktajam, ka, ja nav pieļauta kļūda ar spriegumiem, tad būtu jādarbojas kopā arī dažādu ražotāju citādi līdzīgiem moduļiem. Tās atmiņas nav TIK cimperlīgas komponentes.

Pārliecinājāt! Nopirku citas firmas atmiņu, cerams, ka nesanāks vilšanās, kā pirmajā mēģinājumā ielikt citu atmiņu :smiley:

Ziņo kā veiksies :)

cerams interneta veikalā, lai var izmantot 14 dienu atteikuma tiesības?

Pirku veikalā/servisā, kur it kā, sarunājām, ka varēs atgriezt, ja nedarbosies. (Apzinos, ka mutiski sarunātais var tikt “aizmirsts”)
Vismaz tik tālu, ka ieslēdzas un darbojas. Vienīgi pirmajā ieslēgšanas reizē likās, ka sistēma palikusi lēnāka. :open_mouth: Cerams, ka tas nebija saistīts ar jauno atmiņu, bet ar kādu windows gļuku. :smiley: Vēlāk notestēšu atmiņu, vai nav kādu kļūdu un ļoti ceru, ka nenāksies meklēt citu variantu…

Ja BIOS nelamājas un arī OS redzi, ka ir vairāk atmiņas, tad viss OK.