Pieredze ar Baltcom interaktīvo televīziju 3.0

Tā, kurš jau ir paspējis pieslēgt un izmēģināt jauno Baltcom interaktīvo televīziju 3.0 un kāda jums ar to pieredze?

hm… neviens neko negrib komentēt… jāpasilda temats ar ko karstu![quote=krizdabz]Tā, kurš jau ir paspējis pieslēgt un izmēģināt jauno Baltcom interaktīvo televīziju 3.0 un kāda jums ar to pieredze?[/quote]

To pašu bildi varam izmantot nomainot TV uzrakstu ar Facebook logo. :smiley:

Paziņa lieto, pirms tam bija LTC interaktīvā. Strādājot it kā labāk, ņemot vērā cik lēni strādāja LTC interaktīvās interfeiss.

Mhm, interfeiss šķiet naskāks un kopumā glītāks, bet pamanu arī gļukus, kad raidījumi nav precīzi sagriezti. Tāpat gan gadās arī LTC. Patincini paziņu pēc plašākiem iespaidiem :slight_smile:

Pats TV skatos tikai Panorāmu un reizēm arhitektūras raidījumus. Nav jau arī laika pusdienu pie TV sēdēt. Šovi u.tml., tas tiešām ir murgs. Nezinu, līdz kādam bezdomu līmenim jānodzenas, lai kaut ko tādu spētu skatīties.

Pats nekur neko neskatos, bet sieva mājās ar bērnu sēž un tur nav baigi daudz ko citu darīt :slight_smile:

žetons. man ar ciemos depremē TV :frowning:

Man te jau gadus 5 ir vietējais kantoris ,kurš piedāvā 50 mb/s internetu ar kabeļtelvīziju (digitālo,analogo) pa 20 eiro mēn. Šie man grib ieskaidrot ,ka viņiem ir interaktīvā televīzija. Realitātē viss sākas ,un beidzas ,ka ļauj ierakstīt raidījumus,ja tev ir pieslēgts ārējais cietais disks. Kad šie saka ,ka ir arī raidijumu arhīvs…es sāku smieties ,jo neko vairāk kā paskatīties ,kas ies pa tv mazliet vēlak nemaz nevar… nu tas tā… Valmierā. Lattelecom nav kā opcija ,jo piedāvā tikai dsl pa 30 + eiro.