Pieredze ar Xiaomi

Tā kā Rīgā jau ir atvērts pirmais Xiaomi veikals Baltijā (Tērbatas 14) un kādu laiciņu šī zīmola produkti ir pieejami arī pie operatoriem, tad var teikt, ka Xiaomi beidzot tā nopietni ir ienācis Latvijā.

Kā tu uzzināji par Xiaomi un kura bija pirmā Xiaomi ierīce ko nopirki? Vai turpini pirkt šī zīmola produktus? Ja, jā, tad kādus?

Hronoloģiskā secībā:
Austiņas ar plakano vadu, 3.gadu ok.
Mi band - nelietoju softa (un slinkuma) dēļ
Mi A1 - pusgadu sieva priecīga
car chargers
Vienīgās pretenzijas pret softu (cik pačolēts citiem telefonos, A1 viss bumbās), dzelziski ūberlabs priceperformace.
Ā - Mibox aizmirsu. traucē aplikāciju trūkums, citādi OK

Vairāk kā divus gadus Redmi 3s, joprojām strādā lieliski, MIUI, gan, laikam nav mans iecienītākais, vēl pie tam, nesen tika aizvākta My Themes lietotne, līdz ar to vizuālai pielāgošanai jālādē dažādi appi, skini utt. no marketa, bet tas nav baigi svarīgi(Jā, zinu ka var uzlikt cutom ROM`s). Tagad meklēju kaut ko jaunāku, visticamāk, arī no Xiaomi.
Pusgadu Mi band 2, kopumā ir ok, pārsvarā izmantoju modinātāju, uz pārējām fīčām īpaši neiespringstu.

Lietoju Xiaomi produktus jau gadus trīs.
Mi Band - palietoju 1/2 gadu un nopirku Pebble viedpulksteni,
Mi WIFi 3 rūteris - lietoju 2 gadus,
Yi smart camera - lietoju 2 gadus,
Xiaomi Yeelight Indoor - dēls lieto 1,5 gadus,
Pagarinātājs Xiaomi Smart Adaptation Power Strip - gan man, gan dēlam ap 2 gadi,
Mi Band 2 - dēls lietoja 1,5 gadus, līdz displejs kļuva nesalasāms,
FM transmiters Xiaomi ROIDMI 2S - palietoju, nepatika skaņas kvalitāte,
Xiaomi Smart Home komplekts - paspēlējos un pārdevu
Xiaomi Redmi 4x - dēls lieto gadu,
Xiaomi Redmi Note 4 - sieva lieto gadu,
Xiaomi Mi Bluetooth speaker - dēls lieto 1/2 gadu,
Xiaomi Amazefit Bit viedpulkstenis - sieva lieto 1/2 gadu, dēls 1 mēnesi,
Xiaomi Wiha skrūvgriežu komplekts - lietoju 1 mēnesi,
Xiaomi Xiaomi Soocare X3 Electric Toothbrush zobbirste - gaidu, kad atnāks.
Īsumā varu pateikt, ka hārdvēriski visi produkti ir uztaisīti ļoti kvalitatīvi, šis tas pat kvalitatīvāks kā lielajiem brendiem, bet ar softu (visam izņemot telefonus un viedpulksteņus) gan ir čābīgi. Viena daļa nav pārtulkota pat uz angļu valodu, citai daļai dziļākie uzstādījumu punkti nav pārtulkoti, pie visa tā, softs ir šausmīgi gļukains, tas arī ir iemesls, kādēļ atteicos no viedās mājas komplekta. Ar telefoniem viss ir puslīdz labi, softs latviski un gļuki metas nedaudz biežāk kā manā Samsungā. Rūteris ķerrā labi, galvenais, neko neapdeitēt :D. Superīgi ir pagarinātāji ar 3 USB portiem. Var iespraust vienlaicīgi 3 dakšiņas uz 230 V (visu veidu, izņemot Austrālijas), no USB var izspiest godīgi solītos 3,1A (kopā vai 2,1 no 1 porta).
Amazefit pulksteņi arī ir lieliski, ar vienu uzlādi darbojas 30-40 dienas (mans Samsung Gear S3 tikai 4 dienas :( ), abi tiek peldināti pa jūru un upi bez sekām, displejs visu laiku ir aktīvs.
Tas nu īsumā viss :) !

1. xiaomi mi powerbank, vairāki gabali, dažādi veidi- šī aksesuāra iegāde mani iepazīstināja ar Xiaomi brendu un parliecinaja par viņu uzbūves kvalitāti (lietoju 3gadus)

2. xiaomi ROIDMI Bluetooth car charger- man auto Bluetooth dod brīvroku telefona funkciju, bet nedod klausīties mūziku, šis ir lielisks aksesuārs lai caur FM viļņiem kvalitatīvā veidā klausītos Spotify, traucējumi ir reti, skan pulka labāk kā mūsu FM stacijas (lietoju 2gadus)

3. Xiaomi Mi robot vacuum - labākais gadžets ever, esmu super apmierināts, par mazāk kā 1/3 konkurentu cenas aptuveni 120% funkcionalitāte. Lieliski pārvietojas starp visām istabām, kartēšana, loģisks tīrīšanas algoritms, tīra aptuveni 1m2 minūtē, uzlāde pietiek aptuveni 100m2, pēc izlādes/uzlādes atsāk pabeigtajā vietā. Pēc tuvu pie 800 tīrīšanas cikliem joprojām nevainojami strādā. Sevi atpelnījis ir daudzkārtigi rēķinot ietaupīto laiku.
    Iesaku pa 1000%

4. xiaomi mi smart pedestal fan- lielisks KLUSS(pirmie trīs stipruma režīmi gandrīz nedzirdami) (un dārgs) ventilators, pareiza nojausma man lika tādu pavasarī pasūtīt, šīs vasaras naktsmiega viens no galvenajiem sponsoriem. Vadāms arī caur aplikāciju, ir baterija kas ļauj strādāt bez vada līdz 8h.
    Super, bet cena…

5. xiaomi handheld electric mop- vibrējošs grīdas lupatas mops ar izsmidzinātāju, ir ok, gridas mazgasana ar šādu ir vieglāka, pie paliela dzivokļa vai privātmājas labs gadžets. Mazā dzīvesvietā aizņemtu pa daudz vietas

kobrendings tagad skaitīsies produkta ražotājs? 8-))

Xiaomi daudzas preces pats neražo.

Jau vairāk kā gadu lietoju Mi Band 2, kas vēljoprojām strādā perfekti! Tad nopirku USB lampu, bet to īsti neizmantoju. Nesen nopirku Redmi Note 5, kas strādā vienkārši izcili priekš savas cenas un tam ļoti laba kamera.

ir atšķirība vai ražo pēc tava pasūtījuma ar taviem kvalitātes nosacījumiem, vai arī vienojas par tālākpārdošanu uzlīmējot savu zīmola leibi. Wiha ir Vācijas instrumentu grands ar augstu reputāciju.

ir jau arī par ko slavēt, tikai kaķi nedrīkst laist uz tā vizināties :)

izskatās, ka Mi Band 3 ir nelietojams un tāds arī paliks. aproce automātiski maina valodu uz telefonā uzstādīto sistēmas valodu.

Tas jau ir tikai normāli!
Šodien saņēmu Xiaomi šķidro ziepju dozatoru. Pa vienas dienas lietošanu iespaidi tikai pozitīvi!

What? :smiley: Kas tas tāds?

kas ir normāli? ka aproces neatbalstītās valodas automātiski pārslēdzas uz ķīniešu?

Iepriekš Tu rakstīji, ka pārslēdzas nevis uz ķīniešu valodu, bet telefonā izvēlēto valodu!

Baigi foršais aparāts :) !

ja aproces firmwārē valodas nav, tad uz ķīniešu. bet atslēgas vārds ir “automātiski”, bez iespējas izvēlēties.

OK. Nu diemžēl softiskā puse Xiaomi pieklibo. Ar apdeitiem vieni gļuki tiek izlaboti, bet citi parādās vietā. Ar hardware gan viss ir labā kārtībā!

Kā no pieredzes tev ir ar tā robota putekļu sūcēja apkopēm!? Man pašam ir iRobot, bet nu reāli besī to robotu tīrīt. Konstrukcija ir tāda, ka sieviešu garie mati tiek uztīti pilnīgi visur, kur vien var tos uztīt. Gan uz ritenīšu asīm, gan visām slotiņām, rullīšiem. Vot neredzu jēgu, ja laiku taupu uz sūknēšanu, bet tērēju uz tīrīšanu?

Birstīti tīru varbūt reizi mēnesī, krietni biežāk gan jāizvelk kāds lādētāja vads, bērnu rotaļlietas un tamlīdzīgi iesprūdumi.
Mati uztinas pārsvarā birstītes sānos uz asīm, tur gana var sakrāties līdz objektīvi sāk traucēt darbību

Ritenīšus esmu tīrījis vienreiz (varbūt vajadzētu to izdarīt atkal profilaksei)

Bieži iztīru putekļu tvertni (faktiski katru dienu) tā nav liela, platības un paklāju dēļ tur savācas neticami daudz.
Arī filtrs ātri aizsitas, to prasās izdauzīt katru otro trešo reizi, putekļi tad iet riktīgi pa gaisu, to var darīt uz balkona vai ārā.

Jāsaka, ka man nav licies tas līdz šim īpaši apgrūtinoši (atšķirībā no putekļu sūcēja ko izvilkt un ielikt atpakaļ skapī jau prasa vairāk laika)

Robots darbojas katru darba dienu laikā kad neesam mājās, piedevām papildus motivācija lai nekas pa grīdu nemētāja, ko varētu ieraut birstēs