Pirkums Krievijas interneta veikalā

Sveiki,

Iespējams kāds no Jums ir saskāries ar šādu lietu:
Vēlos iegādāties loriņus auto salonam, bet RUS interneta veikals uz Latviju preci nepiegādā. Radu, draugu un tamlīdzīgu kontaktu Krievijā nav. Kādi varētu būt varianti?
P.S. veikals: https://esco-club.ru/

Neredzu loģiku krasi paslktināt redzamību no sava auto…

Paldies par viedokli (kaut mana jautājuma būtība bija domāta cita). Lai turpmākajās diskusijās izslēgtu tamlīdzīgus viedokļus, paskaidrošu, ka konkrētie “aizkariņi” nepieciešami, lai naktī atpūšoties automobīlī var atvērt logus bez bažām par kukaiņu iekļūšanu auto salonā. Kā arī, sakarā ar to, ka auto ilgstoši atrodas stāvvietā, tiešos saules staros, ir vēlme vairāk aizēnot salonu. Nenāks par sliktu arī piesegt to no liekiem ziņkārīgo skatieniem. Arī tāpēc tika iegādāts saules atstarojošs aizsargs vējstiklam. Starp citu, varu ieteikt veikalu un preci - https://parvalks.lv/produkts/auto-saulessargs-carpoint
Prece kvalitatīva un piegāde ātra.
Ceru, ka izskaidroju situāciju. Visiem vēlu mieru! :v:

Par RU zonas pasūtījumu. Vienīgais variants, sazināties ar veikala atbalsta dienestu un uzzināt par iespējamu piegādi uz LV. Konkrētais internetveikals sadarbojas ar dpd, tā, ka varbūt izdodas.

Es viņiem rakstīju, bet bez atbildes :(

Tad ir jāmēģina atrast ražotājs un ar to komunicēt, varbūt ir kāds pārstāvis kādā citā valstī, kas ir ar mieru sūtīt uz LV.

Varbūt mēģini te pasūtījumu noformēt - https://vk.com/shtorkiesco?fbclid=IwAR2dzhuqLtflz-ApcqK4iFvDkYJFG8XlXU0NeoNOLjIREGUNdnKC0Uy4U8I

Tagad sapratu par gulēšanu, sabijos, ka taisies tā braukt :crazy_face: :smiley:
Nu ja nekas nestrādā, tad es nepakautrētos uzbliezt lūgumu arī vienai no reklāmas sejām - ačkarikam :grinning: (laikam epasts academeg sabaka a-proved.ru). Salieli, ka esi baigais viņa fans un tā un varbūt atrod iespēju. Problēma gan jau tāda, ka tie “aizkari” nelokās un kaste sanāk diezgan liela. Lai arī nesver neko, par transportu būs jāmaksā daudz.

Nū! :grin: Akadēmiķim, liekas, ka varētu būt tik daudz līdzīgu ziņu, oi oi oi :slightly_smiling_face: Starp citu, par šiem aizkariņiem uzzināju tieši no viņa YouTube video :slightly_smiling_face:
Varētu būt, ka par piegādi tik pat daudz cik par pašu preci, bet sakarīgu alternatīvu neesmu atradis. Esmu gatavs maksāt! Laikam kamēr sagādāšu, tad uz nākamo vasaru tikai sanāks :weary:

P.S. Paldies visiem par padomiem! Mēģināšu! :+1::slightly_smiling_face::v:

vari samagončiku forumā tālbraucējiem paprasīt, kuri uz RU vizinas, protams kāda kapeika būs jānoziedo.
https://www.homedistiller.ru/

Paldies! Izskatās, ka būšu atradis izpalīdzīgus cilvēkus kas atvedīs preci uz LV. Diemžēl, uz Līgo svētkiem nepaspēs … nu, nekas ja ne šovasar tad nākamgad noderēs!