Pirmie iespaidi par spēli MediEvil

Atklāti sakot, es vairs nevēlos atgriezties 90. gados :D. Dieva dēļ, tie bija laiki, kad saglabāt spēles sagādāja sāpes pēcpusē, un kad nomirsti, sāc visu līmeni pa jaunam. Līdzīgi ir ar MediEvil. Vairāk video:

MediEvil ir ļoti grūta spēle. Es laužu mājās beņki, kliedzu, lamājos, un vēl joprojām spēli neesmu izgājis. Tagad mocos ar pēdējo bosu - nieiespējami pieveikt! Noteikti labs Dark Souls konkurents.

Nespļauj Dievam acīs. Vismaz PC spēles 90-tajos parasti varēja saglabāt un ielādēt kad tu to vēlējies, nevis kā tagad tikai vietās, kur līmeņu dizainerim iepaticies ielikt čekpointu. Tagad daudzās jaunāko laiku spēlēs atliek tikai cerēt ka spēlei labpatiks saglabāties arī līmeņa vidū. Citādi ja nepaspēsi līmeni iziet šodien (vai arī nomirsi pie līmeņa beigām), nākamreiz, kad atradīsies laiks arī spēlei, dabūsi pārspēlēt visu līmeni no jauna.

1 Like

Nākas dažreiz viņam iespļaut. Nu, Red Dead Redemption II, Days Gone (un citas spēles) var saglabāt jebkurā laikā, kad vēlies. Mūsdienu spēles ir krietni vieglākas un draudzīgākas spēlētājiem nekā 90. gados konsoles kontekstā nevis PC. Vēl šobaltdien atceros, ka gāju spēles bez atmiņas kartēm - tajā laikā tas bija kas jauns.