Pixel 4a Latvijā

Vai ir kāda informācija par to kad Latvijā varētu būt pieejams pixel 4a?

Īsi sakot, velns viņu zin. Oficiāli nepārdod viņus ne šeit, ne skandināvijā, vāczemē gan. Var jau cerēt uz 4a šķietāmo popularitāti un ka gani ātri būs pie apvāršņa, jo 3a bija gana normāli pieejams pie mums internetveikalos. Ar pārējiem gogļa flegmaņiem bija kā nu bija.
Pats meklēju, kur iegādāties 4a. Pagaidām kā rezerves variants ir caur geizhals.eu atrast kādu vācu iestādi, kura sūta uz LV. Ir tādi kas sūta un esmu saņēmis preces iepriekš, takā gana rentabli. Garantija protams faktiski nekāda tad, bet nu… ceru uz Gugles tantes kvalitāti.

piegādei no Vācijas iesaku izmantot ebaypiegade.lv — strādā kā pulkstenis (un lēti) no DE un GB. mana vienīgā problēma bija ar amerikas piegādātāju uz DE, kurš nodeva starptautisko paciņu lokālajam “Hermess”, kurš cūka pārlīmēja piegādes uzlīmes, izkropļojot adresātu. labi, ka ASV veikals painteresējās vai man viss patika, sacēlu haju, paka bez adresāta atradās.

Jā, pareizi te ļaudis saka - Pixel 4a diez vai būs oficiāli (no Google) nopērkams Latvijā, taču visdrīzāk tos tirgos internetveikali un varbūt kāds mobilo sakaru operators. Kā mēs te noskaidrojām, tad Bite tirgo iepriekšējos un varbūt tirgos jaunos. Ja gribas sūtīt pa taisno no ASV, tad es pats esmu izmantojis shipito.com pārsūtīšanas servisu. Pats gandrīz pasūtīju Pixel 5, bet tad apdomājos, ka pagaidām nē. Pietiek man mājās telefonu, ko neizmantoju :slight_smile:

Arī biju domājis par pirkšanu no DE vai UK un ar kaut kādu perceu.lv vai līdzīgu pakalpojumu sūtīt, bet skatoties oficālajā google store, tuvākie piegādes laiki dotajā brīdī ir ap 30. oktobri. Amazonā itkā ātrāk - ap 15. oktobri, bet cenas gan izteikti augstākas. Visātrākais variants par £349 izskatās carphonewarehouse.com, kas sola nākamās dienas piegādi uk. Labāk gan gribētos pirkt lv un cerēju, ka moš kādam būs inside informācija par to kad viņš varētu parādīties veikalos.