Plex vai Jellyfin serveris

Sveiciens! Doma uzstādīt Plex vai Jellyfin serveri uz Raspbery ar ārējo SSD. Kas būtu labāks Plex vai Jellyfin? Primārais lai atbalsta LG WebOs klientu. Lai strādā lokāli. Lielākoties FullHD filmas plānots strīmot. Varbūt kādas 4K. Sākumā bija doma ņemt Nvidia Shield TV pro ar ārējo disku, bet tas tikai ja izdomā par Plex serveri. Varbūt kāds var padalīties ar pieredzēm?

Kādu laiku jau izmantoju Plex uz Raspberry pi 4. Lokāli strādā bez īpašām problēmām, bet attālināti gan mēdz ķerties un nekāda baudāma skatīšanās nesanāk. Tas laikam atkarīgs no interneta ātruma un klienta, no kura skatās. Cik saprotu, windows lietotne atbalsta vairāk dažādus failu formātus un kodējumus nekā interneta pārlūks, tāpēc Raspberry pi nepieciešams tikai video failu pārsūtīt nevis vēl pārkodēt. Te plašāk par šo - Direct Play, Direct Stream, Transcoding Overview | Plex Support
Lokāli lielākās problēmas saistītas ar subtitriem, bet tā laikam vairāk Plex vaina. Subtitrus mēdz vai nu neatrast vai pievienotos neattēlot.
Lokāli skatos uz android tv, attālināti mēģinu uz windows datora ar plex lietotni vai uz TV ar chromecast (caur android lietotni)