Portatīvā baterijas nomaiņa

Sveiki!
Gribu portatīvajam - Dell inspiron 3543 nomainīt bateriju uz ietilpīgāku.
Vecā ir 14,8 v un 2680 ietilpība.
Vai drīkstu pirkt 11,1v bateriju? Un vai viņa derēs? Jo 14,8 v bateriju pat nesanāk atrast.

Paldies!

nedrīkst un nederēs. nevar būt, ka tu esi atradis bateriju tieši savam modelim un tā tiek piedāvāta ar nepareizu voltāžu. nobildē, lūdzu, baterijas daļu ar informāciju - volti, Wh, modelis.

Ietilpīgāka būs ar to pašu voltāžu V, bet ar augstāku ietilpību mAh vai Ah. Noteikti būs arī izmēros un svarā lielāka.

Tur jau tā problēma, ka ietilpīgākas baterijas ir 11.1v, bet datora orģinālā ir 14.8v.
Es vienkārši nevaru atrast ietilpīgāku 14.8v bateriju.

gribu redzēt bildi.

Uz vecās rakstīts - 14.8 un 2630mAh.

šeit tu vari apskatīties uz abām divām, kur tirgonis ir pierakstījis, ka tās nav savietojamas. īsti nav skaidrs, kas ir valdījis Dell inženieru galvās, bet šobrīd prātā nāk tikai rupjības ;)

es vēlāk paskatīšos, kas rakstīts ineta plašumos, interesants gadījums…

Izskatās, ka uz tavu V nav nekā lielāka par 40 Wh. Ir tikai 65 Wh, 6 cells bet tas ir nesaderīgais 11.1 V.

Jā, atradu beigās tādu pašu info.
Nu neko, jāsāk domāt par jaunu datoru, šim itkā 5 gadi un tā baterija mazliet arī sākusi čakarēties. Principā dažkārt ir jāatdzesē (vienkārši jāizņem laukā), jo līdz ko izsprauž lādētāju, tā dators slēdzās laukā. Bet tas tikai dažreiz.

vai tad 14.8 V vairs nevar dabūt? ar tām 40 Wh var dzīvot, īpaši, ja ikdienā pie vada esi.

Datekss vai 1a

Jāpārbauda kādas baterijas konkrētais laptopa modelis atbalsta. Ja tavam modelim pieejamas gan 3-cells (11.1V) gan 4-cells (14.8V) baterijas, tad vari mierīgi pirkt jebkuru no abām. mAh atšķirības ietekmē tikai darba laiku. 14.8V gadījumā visticamāk derēs arī 11.1V baterijas.

Nesen kāreiz mainīju radinieku Asus X551MA beigto bateriju, kur oriģinālā bija 11.1V 2850 mAh, bet uz vietas dabūt varēja 14.8V 2200 mAh. Jaunā baterija lādējas un izlādējas līdz galam, darba laiks pat nedaudz lielāks.

Baterijas 11.1V un 14.8V laptopa iekšpusē neko nemaina. No laptopa barošanas bloka nākošos 19V vai baterijas mazliet mazākos voltus tālāk tāpat pazemina un paaugstina pēc vajadzības. Vienīgā problēma var rasties ar litija baterijām, kur lādē katru elementu atsevišķi (RC fani sapratīs). Taču laptopu baterijās tā nedara.

internets ir pilns ar pretrunīgiem spriedelējumiem, bet tā kā izrādās, ka Dell oficiāli piedāvāja tavam 3543 abu veidu baterijas, tad vari ņemt arī 1.11V. vairāk Wh kā nekā.


Biju atradis šādu. Un ir ļoti ietilpīga- 5200mAh.
Bet tā ir 11.1v.

Mans mērķis jau ir dabūt bateriju, kas ar uzlādi ilgāk ies.
Vienīgi baidos sūtīt to 11.1 v, ja nu neder.

šo gan nepērc, ķīnas-lietuviešu baterija par 60 eiro ir laupīšana. un ietilpība ir 57.72 Wh, kamēr oriģinālajam Dellam bija visas 65 Wh (t.i. 5800 mAh).

tad labāk paņem oriģinālo Dell no M79 pa 49 eiro.

ps. pasūtot interneta veikalā tev 14 dienu atgriešanas tiesības.

Vai tad šī ir paredzēta manam modelim?

jā, baterijas tips MR90Y ir 11.1V baterija, kuru Dell oficiāli piedāvāja Inspiron 3543 modelim. ja ir šaubas, vari uzjautāt Capital servisam, kas ir Dell pārstāvis, kādas baterijas der tavam portatīvajam.

57,72 Wh aftermarketa čainas baterija pret 65 Wh oriģinālo pa 49 eiro? Nu nu. RD būtu laiks ieskatīties konkurentu cenās. Klausi @digitalk un ņem oriģinālo bateriju no M79.

Pastāv vēl variants izjaukt esošo baču (YouTube pilns ar pamācībām) un nomainīt tos 4 elementus pret jauniem ietilpīgākiem par 24€ komplekts. Patreiz Tev tur rādās ka ir 2600mAh, var ielikt 3500mAh un būs par 30% ietilpīgākas un izmaksās 2x lētāk kā pasūtīt jaunu - protams pie nosacījuma, ka proti apieties ar lodāmuru!

ja tu kaut reizi būtu jaucis bateriju portatīvajam, nevis tikai jūtūbē skatījies, tad zinātu kāda ir ņemšanās — patērētais laiks nebūs 25 eiro vērts. uz to var parakstīties tikai ja pašam patīk ar rokām ķimerēties un ir aprīkota mājas darbnīca.

V jābūt tam pašam, mAh/ Ah ir baterijas ietilpība.