Printera izvēle

Tātad ir nepieciešams ekspluatācijā lētākais printeris aptuveni 200-300 EUR budžetā. Varbūt kāds ir izmantojis adatu printerus un ir kādas atsuksmes (vai spēj konkurēt ar ne-adatu printeriem dokumentu printēšanai?)?

0 Likes

Iesākumam būtu tā kā jāsaprot cik daudz (cik lapas mēnesī) un ko (tikai dokumenti?) plāno drukāt.

0 Likes

Aptuveni 300-500 lpp./mēnesī un tikai dokumenti.

0 Likes

melnbalts lāzernieks, alternatīvās kasetes un to uzpilde būs lētākais vispārīgais variants.

adatnieki sen ir nogājuši no lielās skatuves, tāpēc nav dzirdēts par lētām lenšu nomaiņām.

0 Likes

Jā, man arī liekas, ka parasts melnbalts lāzerprinteris būs lētākais risinājums. Tikai uzmanīgi neieberzties kaut kādos Samsungos, kur paša ierīce izskatās aizdomīgi lēta, bet problēmas sākas, kad kārtridži maksā kā 2 šādi printeri un/vai nav atlaužami.

Te būtu jāparunā ar kādu, kas tos printerus reāli apkalpo, būtu konkrētu modeļu ieteikumi.

0 Likes

lētie Samsungi ir laužami, tikai izdrukas kvalitāte pat ar oriģinālo kaseti ir diezgan blāvs sūds, nemaz nerunājot par problemātiskajiem draiveriem. lētajiem HP cenas uz jaunām kasetēm tādas pašas vien sanāk.

0 Likes

Savulaik man viens sūrs printeru apkopējs teica, ka jāmeklē kaut kādi veci HP modeļi, kas savulaik bija uzbūvēti riktīgi izturīgi un ilgspēlējoši un kam vēl ilgu laiku nebūs problēmu ar lētiem un labiem kārtridžiem. Vot, modeli tikai neatceros :expressionless:

0 Likes

hm. man ir lēts samsunga lāzernieks/skaneris/kopētājs. Ap 200 eirikiem maksāja. kasetes kantoris pilda, brauc pakaļ un atved. drukā visu sūri melnu, kā vajag…

0 Likes

Dēļ šī labāk uz HP neskatos:
http://www.notepad.lv/post193631.html?sid=2c98091ad63d987683e3e2c735c35ff2
Paliku pie Brother HL-L2300D lielā merā dēļ 3 gadu garantijas un piejamajiem kārtridžiem.

0 Likes