Problēma ar Facebook pieteikšanos Spotify

Tātad, dots Windows 10 dators uz kura uzstādīta Spotify programma. Tajā iepriekš pieteikšanās notikusi caur Facebook, taču vakar pamanīju, ka uz šī datora sesija izbeigusies. Mēģinot ielogoties vēlreiz (ar Facebook), saņemam glaunu paziņojumu par to, ka Facebook domā, ka uz datora ir malvāre un vajadzētu to iztīrīt. Tikai tie soļi nedarbojas, jo rīks tā arī nespēj novilkt skeneri (arī ja palaiž Spotify ar administratora tiesībām). Uz datora nekam liekam nevajadzētu būt, bet kārtības labad tāpat vakar izrāvu cauri pilno skanu ar Kaspersky - neko, protams, neatrada. Pašā Facebook ielogoties var, bet kārtības labad nomainīju paroli. Labāk nepalika un ir sajūta, ka kaut kas salūzis tieši Spotify/Facebook integrācijā. Internetā neko sakarīgu atrast neizdodas. Kā tu rīkotos?

0 Likes

Ielogojies 1x pa parasto, ar epastu. Izej ārā un tad vēlreiz mēģini caur facebook.

0 Likes

Hm, tam konkrētajam kontam es piesakos tikai ar Facebook. Man šķiet, ka savādāk tajā nemaz nevar pieteikties. Man ir viens cits Spotify konts ar savu paroli, ar to varu programmā pieteikties. Pēc tam mēģinu turpat ar Facebook un nesanāk.

0 Likes

pamēģini noinstalēt, iztīri kešatmiņu un visu pārinstalē no jauna. bet ar kādu niknāku tūli, kas visu izravē, nevis klasisko uninstall.
starp citu - citās ierīcēs/datoros viss normāli?

oftopiks. man ir viens dators w10 kas atsakās palaist hromu. nē un nē - nepakam. tā arī nevaru atrast vainu

0 Likes

starp citu - pilna gūgle ar noderīgu informāciju, ja tā arī ieraksti - ka nevari spotifajā ar feisi ielogoties

0 Likes

Spotify, protams, mēģināju noinstalēt. Reizes divas vai trīs. Ar klasisko uninstall. Citās ierīcēs viss OK, tiesa man vairāk nav citu Windows datoru pie rokas. Gūglē neatrodu neko, kas man derētu. Jo nav jau problēma tikai ar logošanos ar Facebook, bet gan ar to tīrīšanas paziņojumu, kas nedarbojas.

0 Likes

Pagāja dažas dienas, pāris restarti (jo Windows tak karas) un Spotify atkal darbojas. Grrr!!!

0 Likes