Problēmas ar m.2 ssd disku

Labdien. Man stāv 2 gabali m.2 diski,ik pec kāda laika man viens m.2 atslēdzās.sistemas disks man ir samsung 960 evo 250 gb otrs adata xpg gammix s5 1 tb .mātes plate ir asrock z370 pro4. Ik pa laikam man atslēdz to adatas disku. tur ir kas labojams? vai japerk cita mates plate vai varbūt cits disks?

BIOS ir pēdējais 4.30?

ja ir

paņem ADATA SSD ToolBox un nočeko vai diskam ir jaunākā firmwāre.

ja var apdeitot, tad atceries, ka viss info tiks nodzēsts. neaizmirsti par bekapu!
pati procedūra arī nav bez dīvainībām, ja līdz tam nonāksi, apspriedīsim.

visu izdarīju

t.i. jaunākas firmwāres nebija vai arī tu to atjaunoji, bet gļuks turpinās?
kad disks pazūd, darba laikā vai neatrod pie sistēmas starta?

man uz tā diska stāv spēles,ir kad vairākas dienas nav problēmu un ir kad dienā kādas 3 x atslēdzās. parasti tas ir ja kaut ko dara,tad atrubās viņš.

PSU neiet uz galu? :roll_eyes:

visvairāk izklausās, ka tā būs dzelžu nesavietojamība un sliecos, ka vainīgs dēlis. Asrock forumā atradu līdzīgu pretenziju (bez atbildes). tāpat ineta plašumos bija vēl vairākas negatīvas atsauksmes par Asrock z370 sēriju.

ja principa pēc vēl gribi rakt dziļāk, tad:
var samainīt diskus vietām un paskatīties, kas notiks.
kas tev vēl pci-e slotos un sata portos sasprausts, un kuros — varbūt tas ir būtiski, jo dzelži šārē resursus?
vēl ir iespēja pīpēt eventlogus, lai saprastu par ko lamājas opsistēma.

teorija nav slikta, bet abi NVMe barojas no M.2 slotiem uz MB. kāpēc lai viens atslēgtos, bet otrs ne? tad jau drīzāk nogļukotu viss dēlis un opsistēma uzkārtos.

šādi ir parametri pc: mātes plate► ASRock Z370 Pro4
procesors► i5 8600k 4.6 GHz
rams► ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 2X8GB 3000MHz
video karte► EVGA GeForce RTX 2070 FTW3 Ultra Gaming 8GB
procim dzese► Water Cooling Navis RGB 360
cietie diski► SAMSUNG EVO 960 250GB m.2 ssd
ADATA XPG GAMMIX S5 1TB m.2 ssd
baroklis► EVGA 750 BQ

man ir doma mainīt mātes plati,doma likt GIGABYTE Z390 GAMING X

bet pamēģināšu samainīt vietām

rezumējot — tev MB nav iesprausts nekas tāds, kas varētu savstarpēji konfliktēt. atliek MB vs SSD.

ja ir finanse, tad kāpēc ne :)
ja nav, tad varu iedot testiem PCI-E x4 adapteri, kur iespraust Adatas SSD. ja nostrādās, būs lētāk nekā jauns MB.

man nav vietas kur iespraust adapteri,man vidio karte stav vertikāli https://prnt.sc/rllx83

varbūt vari ieteikt labu mātes plati?

es šodien vēlāk paskatīšos tavu izvēlēto Gigabyte un kas ir līdzvērtīgs.

ok ,paldies. cenas ziņā līdz 200

man vajag tadu kas ļauj overclokot un stradā stabili. jo bieži spelēju un strīmoju.

man ikdienā riebj gaismiņu mārketings, bet tavs kombo izskatās labi pārdomāts :)

bet, kā tev savienota videokarte? tas ir kabelis no PCIE2?