Problēmas ar sakariem - kas vainīgs?

Jau 3 gadus lietoju HTC m8 un neviens nebija sūdzējies, ka nevar mani sazvanīt (kaut gan zvanītāju nav daudz - neesmu populārs). Bet pēdējos divos mēnešos jau divas reizes notika dīvainas lietas.

Paziņa man teica, ka pirms dažām minūtēm zvanīja un nevarēja sazvanīt. Pat manā klātbūtnē mēģināja man zvanīt, taču dabūja atbildi, ka mans telefons ir izslēgts vai nav zonā. Es skatījos telefonā - rādīja normālu zonas līmeni. Mēģināju restartēt - nekas nemainījās, zona man ir, bet mani nevarēja sazvanīt. Paraustīju plecus, nolēmu, ka varbūt problēma ir “kaut kur citur”.
Pēc pāris stundām atnāca divas standarta operatora īsziņas, ka man esot zvanīts.

Savukārt, vakar gaidīju īsziņu ar atskaiti no bankas, bet nesaņēmu. Šorīt kamēr es gulēju, atnāca veselas divas. Un abas ir ar vakardienas datumu, tātad, tika man sūtītas vakar, bet es tās nesaņēmu. Telefonam nekas nemainījās - visu vakaru, nakti un rītu stāvēja uz galda miega režīmā.

Vai kādam ir līdzīga pieredze? Vai tā var būt telefona problēma, ka tas pēkšņi uz vairākām stundām pazaudē tīkla sakarus, bet turpina rādīt, ka zona ir kārtībā?

Vai arī Amigo (kas ir LMT) te cūkojas… vai arī viņu torņi ap Jēkabpili.

0 Likes

Jādodās uz kādu Amigo/LMT klientu centru! ;) Noteikti palīdzēs!

0 Likes

Vakardien pēcpusdienā precīzi tāda pati situācija ar zvaniem - čoms man raksta watsapp, ka man izslēgts tel. Paņēmu blakus esošo sievas telefonu un uzzvanīju sev. Jap - izslēgts vai ārpus zonas. Telefonā pilna zona. Iesledzu/izslēdzu airplane mode un viss aizgāja. Shit happens.
LMT, iPhone xr, Rēzekne.

0 Likes

Ja jau mums abiem tā gadījās vakar, tad varbūt LMT tīklā notika kaut kas jocīgs, kā dēļ bija jāpārreģistrē ierīce tīklā (pēc airplane pārslēgšanas notiek pārreģistrēšana).

Profilaksei atslēdzu pagaidām telefonā 4G. Pamēģināšu padzīvoties uz “2G/3G auto” režīma ar cerību, ka vecie tīkli būs stabilāki. Vismaz zona rādās pilnāka.

0 Likes

Kundzei arī vakar no rīta (ap 9:00) zvani un SMS nenāca uz LMT pieslēgumu. Par mob.internetu nevaru komentēt, jo, iespējams, tika izmantots Wi-Fi. Pēc telefona pārstartēšanas aizgāja viss.

0 Likes

Man reiz ieteica nomainīt sim karti, jo Samsungam zuda zona, bet pats es to neredzēju. Varbūt tā bija Samsung modema vaina. Jāzīlē.

0 Likes

Daudziem bija šī situācija ar Amigo. Par LMT nezinu.

0 Likes

Cik atceros, Amigo izmanto to pašu LMT tīklu. Kaut gan nez, varbūt kaut kas viņiem infrastruktūrā atšķiras…

0 Likes