Ps4 pirkumu apmaksa

Sveiki, biedri,
Šodien iekāpu PS vilcienā, bet netieku skaidrībā ar to, kā samaksāt par, piemēram, spēlem. Neizdodas pieslēgt nedz paypal, nedz bankas karti. Saprotu, ka problēma ir tajā, ka nesakrīt billing info. Kā šo risina bez liela čakara?

jā viņiem diemžēl tādas problēmas ir. pirmais noteikti ir uztaisīt korektu paypal kontu un tad visam būtu jāstrādā, bet…
visvieglākais kā šo apiet ir tā saucamās PSN gift cards/codes. nopērc kodu ar attiecīgu summu, kuru var ievadīt PSN veikalā(redeem code) un saņemt šo summu uz PS wallet.
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=psn+cards&_sacat=0
galvenais ir jāskatās kādam reģionam pieder tavs konts, uz to arī attecīgi pērk kartiņu.
par cenām - kartiņām nomināli ir fiksēti - 10, 15 utt to cena atkarīgā no kā pērc. ja tevi neuztrauc tas, ka pārdevējs ļoti iespējams apmazgā naudu vari pirkt viskautkādos specializētajos gaming saitos kā g2a (tur vismaz tevi neapšmauks) vai ebay (jābūt ļoti uzmanīgam, var apšmaukt vai arī mēģināt izpiest personas datus no pircēja).
ja interesē godīgāki kantori, tad noteikti jāskatās interneta veikalos vai vienkārši gaming veikalos.
https://www.salidzini.lv/cena?q=ps4+card
maza iespēja, ka kāds apmazgā naudu vai tevi apkrāps, bet jārēķinās ar paaugstinātām cenām.

ko uzreiz varu pateikt - internetā nepirkt digitālās spēles, kuras jau ir piesaistītas kontam. konts tiek aizslēgts pēc laika un vairs nav pieejas spēlei.

Pareizi tev jau te kolēģis teica. Ja tev ir ASV PS konts (to var apskatīties, kad ielogojis kontā), tad Sony sagaida, ka maksāsi ar ASV maksājumu karti vai Paypal, kam ir piesaistīta amerikāņu karte. Ar mūsējām cauri netiksi. Kontam reģionu, cik man zināms, nomainīt nevar. Tāpēc nākas izlīdzēties ar Gift cards. Skaties tās kartes, kas paredzētas noteiktam reģionam (piemēram, US) un vari pirkt arī digitāli. Esmu pircis no pcgamesupply.com un gamecarddelivery.com. Nopērc vajadzīgo karti, samaksā un tad to kodu ievadi PS pusē un ar iegūto kredītu pērc spēles un citu saturu.

Dod ziņ, ja kaut kas nesanāk vai nav saprotams.

Paldies, vīri, viss ļoti veikli sanāca un metodi sapratu! :)
Nav tikai skaidrs, kāpēc Sony nevēlas veidot maksājumu sistēmu līdzīgi kā, piemēram, straumēšanas servisiem, kura ir ērti pieejama visiem?
Spēles tomēr būtu vēlams pirkt diskos, vai ne?

Nesen draugs paņēma ps4. Nopirka 10 paundu kartiņu ,un to ievadīja ,lai nopirktu ps+ uz vienu mēnesi. Diemžēl nevar ,jo viņi to neļauj kamēr nav pievienota karte-kuru viņi nepieņem. Funny thing is… es šad un tad ,kad paņemu ps4 uz kadu laiciņu nopērku to ps+ uz mēnesi ,jo var dabūt ok spēles par velti. Minēšu faktu ,ka mana karte arī netiek pieņemta ,bet ir mistiskā veidā saglabāta sistēmā. T.i uzradās ,ka ir ,bet iegādāties neko.no viņas pa taisno nevar

Runa ir tieši par PlayStation Plus? Tur var iebakstīt voucher karšu kodu un cik saprotu, tad tur ir citas kartes. Pamēģināji?

Vairs nav pieejams 1menesa kartiņa diemžēl…pareizi?

ir pieejams 30, 90, 180, 365, 720. vai ir pārdošanā tas ir atkarīgs no pārdevēja.

Es arī uz RDR2 laiku ielecu PS4 lokomotīvē :D labi, ka līdz šim ir pieredze no xbox360 laikiem, kur bija līdzīga situācija. Tik tiešām, vienīgais normālais veids ir pirkt kartiņas no interneta.
Priekš UK accounta es izmantoju:

Xbox laikos uzmantoju arī https://xboxliveuk76.com/index.php - nav jabaidās no nosaukuma :D tur arī PS un citu servisu kodi tiek tirgoti.

Shopto biju atradis 1mēneša ps plus. can confirm, ka strādā.

Same here! :) Kādu gadu jau koļīju sevi un sievu, ka garajiem ziemas vakariem vajag konsoli. Iznāca RDR2 wowowow un, tad 1a uzsūtīju konsoli ar pāris spēlēm t.s. RDR2. Bet, spēle, kā pēc 5d izrādījās aizkavējusies par kādām 2 nedēļām un 1A manu komplektu varēs piegādāt krietni vēlāk. Nācās RDR2 atcelt, taču izrādās, ka Ps store tā maksā krietni dārgāk, kā pie mums. Bet nu daudzas spēles uz akcijām ir lētākas tieši ps store.

ugisas Ņem RDR2 PS4 bundle, jo tam ir jaunākā verision PS4. - https://www.youtube.com/watch?v=ynAr9kP-Xq8

es no Shopto.net paķēru kopā ar spēļu kaudzīti. sanāk lētāk. ar DPD piegāde, atnāca no UK pa 5 dienām :D

Es vienkārši izveidoju Revolut kontu, par spēlēm maksāju ar virtuālo VISA karti. Stipri ērtāk un ātrāk, nekā gaidīt, kamēr tev tos vaučerus atsūta.

p.s. RDR2 pilnīgi noteikti PS storā nemaksā dārgāk, nekā 1a. Varbūt kaut kādu ultimate vai special edition esi skatījies.

Intereses pēc pārkonvertēju un sanāca PS storā RDR2 maksā 68.99€, bet 1A 65€. Starpība neliela, bet tomēr ir. Es teiktu, ka fiziska kopija ir vērtīgāka par virtuālo. Bet kā jau minēju- daudzas spēles uz akcijam PS storā ir lētākas un krietni.

Pieļauju, ka Tavs paņēmiens ar Revolut ir ērtāks, taču nav taisnība par voučeru gaidīšanu. Viss notiek uzreiz pēc apmaksas t.i. 5 min jautājums (līdz šim).

Kāds tev ir reģions? Vai tad virtuālajai Revolut kartei tāpat līdzi nevelkas arī adreses informācija?

Lielbrišānija. Pievienojot karti, adreses informācija bija jāievada manuāli. Ievadīju random adresi Lielbritānijā. Darbojas.

Pievienojot karti Sony pusē? Tas, jā, bet Revolut pusē taču adresi neprasa, kad veido karti katru reizi. Man gan liekas, ka te sanāk (pagaidām) izbraukt cauro, jo Revolut tur savu naudu Lielbritānijā un Sony (un citi servisi) to uztver kā Lielbritānijas maksājumu avotu. Kādam par šo ir vēl kāds komentārs?

Sony pusē, jā.

Bet Sony puse salīdzina maksāšanas līdzekļa adresi ar reģionu. Piemēram, man ir US konts un man nav karšu ar adresēm US, tāpēc nekādīgi nevaru pievienot ne vietējās, ne Revolut kartes un man atliek tikai variants ar gift cards. Revolut gadījumā laikam tad iet krastā tas UK variants. Kāds vēl šo var apstiprināt?