Ps4 pirkumu apmaksa

United Kingdom

Man Ps4 ir UK konts. Sanāca pievienot savu citadeles maksājumu karti. Ievadīju savu vietējo adresi, bet ievadīju random UK pasta indeksu. viss izdevās un varu norēķināties pa taisno Ps4 veikalā.

1 Like

Ja tā godīgi, tad es pats tikko kā izbrīnījos, jo man kādreiz swedbank karti nepieņēma un pirku vouchers katru reizi, kad vajadzēja kaut ko no PS veikala. Tikko kā nopirku DLC no PS veikala un uzreiz pieņēma swedbank karti, bez nekāda PayPal konta, bez nekā cita - uzreiz pa taisno.

Ja nemaldos tad tagad stājās spēkā jaunā EU regula saistībā par online norēķiniem un PSN bija jāievieš vismaz iespēja norēķināties viņu sistēmā no mūsu reģiona. Vai tā ir es neatceros.

Man nesanāk pievienot bankas kontu ar random UK adresi, saka ka kartes numurs nav pareizs, bet ir pareizs.

Hey, US kontu var salinkot ar paypal bez problēmām izmantojot LV karti. Vienīgais veidojot paypal kontu jaizvēlās US reģions un ievadot kartes datus, jāievada reala adrese (es ieliku kkadu McDonalda adresi) pārējie dati jāliek īstie. Un viss strādā kā smērēts. Var mierīgi iepirkties pa taisno caur PS4.

Šim ir aŗī mīnuss tagad spēlēm un DLC tērēju krietni vairāk naudas, jo nopirkt kko aizņem 4 sekundes :smiley:

tikai tādā gadījumā nedrīkst turēt vai saņemt naudu uz paypal konta, jo vienā jaukā brīdī kontu bez paskaidrojumiem var nobloķēt par melošanu līguma dokumentos.

1 Like

Protams, šis konts man ir tikai priekš PS4. Ja bloķēs, liela bēda nebūs.

Matīss

Sveiks Matizs! Es te mēģināju caur tavu ideju izdarīt, itkā aizgāja viss, paypalu atļāva piekonektēt utt, bet beigās kad mēģinu PS makā pievienot naudu beigās izmet erroru tipa lai pārbaudu savas kartes info un tā ikreizi. Vari palīdzēt??

Visu izdarīju kā Tu rakstīji, bet man prasa “Additional information is required for prepaid card redemption” un jaievada USA adrese. pamēģināju ievadīt fake adresi ar kuru reģistrēju PS4 bet tas nestrādā. Un līdz ar to nesaprotu kas tā par adresi kuru man prasa ievadīt.

Paga, kas un kurā brīdī šo prasa? Dāvanu kartes pirkšanas brīdī vai jau Sony pusē? Iemet bildi, ja sanāk.

Mēģināju pievienot paypal’u playstation.com store, nesanāca, sanāca karti pievienot, bet neko nopirkt, ieslēdzu ps4 un caur viņu ar karti sanāca nopirkt, uz xboxa viss ir daudz vieglāk :smiley: