Radio ar Bluetooth tumbām

Sveiki!

Laukos ļoti noderīgi būtu radio / mūzikas centrs (vai nu kā tagad viņi saucās) ar BT tumbām (normālu tumbu nevis mazo pļerkstekli), taču skatoties piedāvājumu neko tādu nemanu, tikai parastās tumbas ar vadu. Kaut kas tāds vispār eksistē, varbūt ir kādi ieteikumi?

Iespējams, ka nederēs konkrētajā gadījumā, bet es izmantoju tieši šādam nolūkam. Sonos. Nav lēti (!), bet ļoti labi! Pats sev nopirku vienu virtuvei un pēc nedēļas vēl vienu darbistabai. Super kvalitāte, ērta vadība. Tiešām iesaku!
P.S. Nepieciešams viedtālrunis vai planšete un interneta pieslēgums, vēlams ar neierobežotu datu daudzumu.

Telefons nav slikti (piemēram, e-radio atkristu šņākšana), bet primāri (radio pamatā lietotu cilvēks, kas ar tehnoloģijām uz Jūs, bet nu viedtālruni un internetu kaut kādā apjomā gan lieto) es gribētu, lai to signālu uz tumbu varētu raidīt no klasiskā stila radio, savukārt tumbai būtu opcija pieslēgt gan ar bt, gan aux vadu.

JBL Tuner XL un JBL Horizon 2 jau tika izskatīti kā varianti?

Tiek pusgadu rībināts šāds aparāts par adekvātu ciparu un tikai pozitīvs noskaņojums. Bluetooth, mūzika no micro SD, USB Flash, vai AUX. Iebūvēts rādžiņš bet to neizmantoju ,tā vietā rādio iet no telefona pa bluetooth. Akumulators iztur ja nemauc pilnā klappē 6-12 h Uzlādējas ar telefona type-c lādejamo 4.5h. vai power bank. Nesen piepirku klāt šādu otru, jo tie savienojas savā starpā pa bezvadu TWS un tad var izmētāt pa telpām kā arī ballītei dabā stereo blieziens kaifīgs.

Atrodi veikalā klasisko stacionāro FM radio kam ir austiņu izeja, un tai austiņu izejai galā pieslēdz aktīvās datortumbiņas (cik budžets atļauj). Cita varianta es neredzu, ja cilvēks ir uz jūs ar datoriem un smārtfoniem, tad arī Bluetooth nebūs bulletproof.

Bet kur problēma ir paņemt parasto portatīvo tumbu, uzslēgt kaut kādu FM radio caur http://radiofm.lv/ un palaist to caur zilo zobu uz tumbu.