Radio kā modinātājs iOS

Sveiki.

Vai ir iespējams un ja ir tad kā, uzstādīt iPhone Latvijas radio 1 kā modinātāju?

Un pie reizes - lūdzu iesakiet labu aplikāciju lai varētu klausīties Latvijas radio stacijas iPhone. Ir izmēģinātas vairākas, gan maksas gan bezmaksas, bet katrai atklāti dažādi trūkumi. Kuras ir jūsu iecienītās aplikācijas šim nolūkam.

Sveiks!

Novelc šo failu http://lr1mp1.latvijasradio.lv:8012/listen.pls
Iemet iekš iTunes/Music app
Tad attiecīgi pie modinātāja “Pick a song” izvēlies šo failu.
Neesmu testējis, bet teorētiski vajadzētu strādāt.

Radio klusīšanai papildus aplikācijas nav nepieciešamas, to var klausīties caur Music app

Lai veicās!

1 Like

Paldies, Nauri!

Noteikti pamēģināšu Tevis ieteikto variantu!
Lai vispār kaut ko klausītos music app, nav nepieciešams abonements? Un vai music app ir pieejamas Latvijas radio stacijas (labots: ir pieejamas)?

1 Like

Nē, šajā gadījumā abonents nav vajadzīgs.
Latvijas radio stacijas nav pieejams Music app (cik zinu), bet Tu pats vari tās pievienot. Nepieciešams ir .pls vai .m3u fails.
Varbūt sākumā pamēģini un patestē ar Latvias Radio .pls failu kuru es jau pievienoju. Ja viss sanāk un apmierina pievienošu arī pārējās stacijas.

1 Like

Music app meklētājā atradu LR1.

Man raspberrijs ar audio plati un volumio.org + vecām stacionārajām tumbiņām. Ir tieši modinātāja funkcija ir arī automātiska izslēgšanās un daudz citu fīču. Ir arī AirPlay ja nu kas ;)

1 Like

:slight_smile:
Redz’
, mums arī ir SonosSL ar radio modinātāju un ir arī prasts radio pulkstenis, bet šoreiz bija čelendžš novākt visu lieko no naktsskapīšiem un atstāt tikai iPhone.

Tātad, uz pc uzliku iTunes, ievilku Tavu linku un iTunes tas darbojas bez problēmām! Bet iekš music app iPhone, es neredzu šo linku jo music app nesinhronizē pleilisti kas saucās kautkā Internet music (vai tamlīdzīgi, sorry pc izslēgts). Pieļauju, ka es daru kautko nepareizi - es ar iTunes un music app ‘’uz jūs”’.

Iesaku pamēģināt Radio LV app, modinātāja tur pagaidām nav, bet staciju liste tiek turēta up to date un aplikāciju ir vienkārši lietot. Tā atbalsta arī Carplay. Dati liecina ka viena no labākajām radio app Latvijai.
Tāpat var lietot pavisam svaigi palaisto radioapp.lv

Tikko svaigi palaistā radioapp lapa ir jau tik novecojusi, ka NABA logo ir 93.1 FM :face_with_hand_over_mouth:

Paldies, Armand. RadioLV app ir zināma un tiek izmantota.

@KKTK paldies par piezīmi. Tas tiesa ka logo sen nav pārčekoti, labosimies.