Radiotehnika RRR

Gribētu dzirdēt kādu atsauksmi no biedriem par SM-300 un SM-400M. Kādam šādas ir? Vēl jautājums par to kāpēc pie mums viņas piemēram standarta elektronikas veikalā nevar redzēt?

nu nez… vinatge sagribējās visos aspektos? lētāk būs paņemt S90 ss’ā
nekāds baigais skaņas lēciens nav, runā, ka filmas skatoties esot baigi ok

[quote=Lapsinieks]nu nez… vinatge sagribējās visos aspektos? lētāk būs paņemt S90 ss’ā
nekāds baigais skaņas lēciens nav, runā, ka filmas skatoties esot baigi ok[/quote]

S90 redzēju pasākumā nesen. Tā vien gribējās paķert pārīti un iet mājās. Enīvēj…lietotus skaļruņus pirkt domā prāta darbs? Es neesmu ļoti biezs cilvēks ,bet parasti cenšos pirkt jaunas preces ,ja maciņš ļauj. Es savas mantas ļoti taupu.Negribētos aparātu ,kas likts uz max. Cik man stāstija gudrākais onkulis pilsētā(par audio tehniku) ,tad s90 bija problēmas ar vidējiem vai pīkstuļiem. Laikam viegli bliezās ārā? Nezinu. Tik sīki neprasiju. Varbūt pie reizes kāds zin ko nozīme s90 f un D?

Vācijā ap 2000-o RRR-a S30 bija parasta vietējo šķūnmobīļu komplekta daļa. Bumciki kā nekā skanēja labāk kā ķīniešu vūferiem. Tur uz vietas strādājot, redzēju pāris auto, kur S30 bija ieliktas ar visām koka kastēm, vnk izgriežot caurumus bagāžnieka salona pārsegā.

Izejot cauri ssam nekas labs arī neparādijās. Lielākoties vismaz vizuāli noplukušā stāvokli ,kas liek domāt ,ka skanējums būs tik pat briesmīgs.

p.s internetā par 240 eiram atradu sm-300 http://www.euromobile.lv/Radiotehnika-SM-300Akustiskas-sistemas-skalruni73069-#tabs|Product:Description

nezinu, kuros gados esi strādājis RRR, bet manas vasaras haltūras laikā šmigā pie konvejiera tur nevienu nemanīju. to drīzāk var norakstīt uz vidējo darba kultūru, sauktu arī par pohujismu, un plānveida ekonomikas buksēšanas sekām (“tas nekas, ka jūs piegādātāji uzmeta/atsūtīja brāķa detaļas, plānam jābūt izpildītam”).

vispār ir daudz seksīgāki vintagi par RRR tumbām. mans pēdējais guvums!

1. viss izskatās kā jauns. iedevu uzmest aci ekspertiem

[quote=Artanis]Lapsiniek - nu seksīgs eksemplārs, neko piebilst. Cik vietējās valūtas par šo atstāji, ja nav noslēpums? Strādājošs vai restaurējams?

Bet te čalis skandas meklē arī priekš to primārās funkcijas, ne tikai vintāžai, es tā saprotu…[/quote]

man nav īsti sajēga… visa bērnība pagāja uz platēm un kasetēm

[quote=Artanis]707-tais ir riktīgākā klasika. Cena ir diezgan salda, ja aparāts ir sakarīgā stāvoklī. Ja nāksies restaurēt, tad cipars var uzlidot debesīs, jo šiem detaļas ir dārgas pēc velna, it sevišķi ja gribās atjaunot ar oriģinālajām old-new stock detaļām. Tur viens trafs vai kapstāna motors vien var no piecdesmit līdz simts eiriķiem no maka izvilināt… Dārgs hobijs. :confused:

Starp citu - ar šāda kalibra aparatūru var normāli piepelnīties piedāvājot lentu digitalizāciju. Galu galā - cik vēl, izņemot LR Arhīvus un pāris audiofilus, Latvijā ir to cilvēku, kam būtu nopietna aparatūra un sajēga, kā to kvalitatīvi darīt…[/quote]

Nopērkot māju vecais saimnieks atstāja man daudz labu mantu. Šoreiz par vienu no tām. Vai ir kāds ātrs veids kā šīs notestet? Ir veca 2.1 sistēma ar iebūvēto iekš suba. Ir kaut kāda iespēja kaut ko saķimerēt vai strādā? Izskatās minimāli lietotas ,jo stāvēja plauktā ar plašu atskaņotāju ,bet tam galva nav.
P.s gribēju pievienot bildi ,bet kursoram kaut kādas tehniskas problēmas. Runa iet par s30 ja nemaldos

Anyway…laikam nebūs.Bez amp vai din5 pārveidotāja nekas neizdosies.

Varbūt kāds var pateikt kāda ir vērtība šādām komplektam? Plašu atskaņotājam nav galviņas.

tumbas var ss pārdot, nu max 30 eiro. visu pārējo var mest ārā. ja nu dažas plates kādam atdot nostaļģijai, ja labā stāvoklī.

Nu aptuveni skaidra bilde. Plates.lv piedāvāja 60-70 eiro par visu kopā. Jādomā vai atdot vai krāt putekļus

vēl jau jautājums, vai plates pēdējos 30 gadus pavadījušas horizontāli vai vertikāli. ja horizontāli, tad var tošna mest ārā

Vertikāli. Vecais īpašnieks sekcijā speciālus plauktiņus sataisīja.

atdzīvināšu mironi. Vajag steidzami ,un ļoti lēti palaist divas šadas tumbas. Audio avots būs telefons.Kas man derētu?