Red Dead Redemption 2

Nu, ko, apsveicu, draugi un draudzenes - tā diena ir pienākusi! Kurš šodienu ņems brīvu darbā un kapās RDR2 līdz pulsa zudumam? :slight_smile:

0 Likes

Forza Horizon 4.

0 Likes

Ha ha, es pats arī RDR2 izlaišanas dienā kaut kā nesaņēmos to nopirkt… bet tā vietā pamanīju dikti labu atlaidi šī žanra klasikai - Witcher 3. Dažas pēdējās naktis to vien daru kā dauzu mošķus šajā virtuālajā pasaulītē.

1 Like

Tā kā esmu žīds un pērku tikai uz atlaidēm, tad es nopirku dažus gadus veco Fallout 4 un to izbaudu :slightly_smiling_face:
RDR2 būs jāpagaida vairāki gadiņi, plus, kamēr vēl uz PC parādīsies arī gan jau gads or more paies.

0 Likes

krizdabz, ja Tu vien zinātu, ko palaid garām :smile:. Proti, sešus gadus man neviena spēle neaizrāva tā, kā to izdarīja Max Payne 3 2012. gadā. Pēc tā neviena spēle vairs kaut kā tā neievilka, taču RDR II nepārtrautki mani pārsteidz ar tehnisko aspektu, spēlejamību, naratīvu tā, ka liek man brīžiem smaidīt, sajūsmināties un vienkārši ievelk spēlē. Pagaidām esmu haipā. Iesaku citiem nepalaist garām šo spēli, vismaz pamēģināt - ir to vērts! :slight_smile:

0 Likes

Paga, man jāizspēlē Witcher 3 :smiley: Nekur nepazūdīs arī RDR2. Tāpat vēl pāris gadus neizies nekas tik vērienīgs. Oi, pareizi, tak Fallout.

0 Likes

Smejaties vai raudat, bet… Spēlējot rdr2 secināju, ka zirgam vajadzētu “radio”. PĒC nojātām 20 minūtēm pārņem mazs garlaicīgums. Cilvēku random slaktēšana nav baudāma, jo gandrīz vienmēr par Tevi tiek izsludināta meklēšana.

0 Likes

Nopirki ar atlaidēm to RDR2? :slight_smile:

0 Likes

Nē, nē… Man tādām lietām žēl naudu tērēt. Aizlienejos no cilvēka. Bet ja būtu pircis… Būtu vīlies ne pa jokam. Varbūt esmu izlepis, un
gandarījumu no videospēļu spēlēšanas var sniegt man tikai vecās spēles, kuras dzenātas kopā ar draugiem(Tony hawk, Stronghold utt}.
Nemelošu, ka rdr2 piedāvā plašas iespējas ko darīt, bet viss mazāk vai vairāk ko vari darīt ir nogalināt, apzagt. Lodes ietriekšana sievietei pakausī nerada nekādu gandarījumu. Zem brunčiem arī nevar tikt.

0 Likes

:frowning:

0 Likes