Red Dead Redemption 2


#1

Nu, ko, apsveicu, draugi un draudzenes - tā diena ir pienākusi! Kurš šodienu ņems brīvu darbā un kapās RDR2 līdz pulsa zudumam? :slight_smile:


#2

Forza Horizon 4.


#3

Ha ha, es pats arī RDR2 izlaišanas dienā kaut kā nesaņēmos to nopirkt… bet tā vietā pamanīju dikti labu atlaidi šī žanra klasikai - Witcher 3. Dažas pēdējās naktis to vien daru kā dauzu mošķus šajā virtuālajā pasaulītē.


#4

Tā kā esmu žīds un pērku tikai uz atlaidēm, tad es nopirku dažus gadus veco Fallout 4 un to izbaudu :slightly_smiling_face:
RDR2 būs jāpagaida vairāki gadiņi, plus, kamēr vēl uz PC parādīsies arī gan jau gads or more paies.


#5

krizdabz, ja Tu vien zinātu, ko palaid garām :smile:. Proti, sešus gadus man neviena spēle neaizrāva tā, kā to izdarīja Max Payne 3 2012. gadā. Pēc tā neviena spēle vairs kaut kā tā neievilka, taču RDR II nepārtrautki mani pārsteidz ar tehnisko aspektu, spēlejamību, naratīvu tā, ka liek man brīžiem smaidīt, sajūsmināties un vienkārši ievelk spēlē. Pagaidām esmu haipā. Iesaku citiem nepalaist garām šo spēli, vismaz pamēģināt - ir to vērts! :slight_smile:


#6

Paga, man jāizspēlē Witcher 3 :smiley: Nekur nepazūdīs arī RDR2. Tāpat vēl pāris gadus neizies nekas tik vērienīgs. Oi, pareizi, tak Fallout.