S20 Ultra kameras stikls

Sveiciens, jau vairākus mēnešus lietoju Samsung S20Ultra, pēc būtības jau viss ir lieliski, bet, kādu dienu pamanīju, ka uz kameras stikla parādījusies niecīga plaisa, ņemot vērā, ka tā netraucēja kamerai, nepievērsu lielu uzmanību, dienas gāja un parādījās jaunas plaisas. Šobrīd jau ir trīs labi redzamas plaisas, viena no tām iet pāri lēcai un attiecīgi rada traucējumus gan foto, gan video. Pagūglējot, redzu, ka šāda problēma ir gana izplatīta, tad nu vēlējos saprast vai arī mūsu platuma grādos kāds ar šo ir saskāries. Telefons nav, kritis. Kopš pirmās dienas maciņā un kabatā vienmēr ir tikai telefons (nē, nav atslēgas, monētas vai kas cits).

Kaut kā stulbi, sanāk, ka nopērc teju dārgāko telefonu, un tas sabojājās esot vienkārši kabatā. Cik saprotu, Samsungs šo neuzskata par garantijas ietvaros veicamu darbu un nāksies vien labot pašam, protams, 40 eiro nav nekāds kosmoss, bet, pērkot augstākā plauktiņa telefonu, šādām lietām nevajadzētu būt.

Izskatās pēc gadījuma, kuriem daži pārdevēji pirkšanas brīdī piedāvā apdrošināšanu. Savulaik vienam no iPhone modeļiem bija līdzīgs defekts, kur pēc pusgada pats no sevis sāka plaisāt ekrāna stikls. Protams, ja pats ar telefonu kabatā neesi kaut kur uzspiedies.

Apdrošināšana ir, pašrisks 100 eiro, attiecīgi šoreiz jēga nekāda.

Bet nu diezgan bēdīgi, ka telefonu pat kabatā nevar turēt, neuztraucoties, ka saplīsīs.

Ceri, ka hlamsungs atsauks un remontēs bez maksas.

Nu neizskatās, ka plāno kaut kādu atsaukšanu. Jau gana ilgs laiks pagājis

Apskata laikā jau bija aizdomas, ka tas stikls slikti beigs savu dzīvi. Uz sajūtām jau bija trausls. Pats esmu 1x savu privāto telefonu (tā kameru) atspiedis pret galda malu. Pat dzirdēt neko nevarēja. 3rd party stiklu toreiz uzliku, bet nu kamera zaudēja savu spozmi.

Nja, stulbākais ir tas, ka pērkot oriģinālos Samsung vāciņus, maciņus - nav iespējams pasargāt kameru. Labi, tie 40 eiro nav tik liela nauda, bet tomēr, škrobe. Samainīšu un, kas zina, varbūt pēc nedēļas būs jāmaina atkal.

Tad nu jāskatās tie maki ar aizveramu kameras sadaļu, kas telefonu padarīs vēl smagnējāku un nesimpātiskāku.

Bet vispār @Artis varbūt caur jums var dabūt kādu Samsung komentāru, jo mēģinot ar viņiem sazināties caur soc.tīkliem jēga nekāda. Gribētos dzirdēt Samsung viedokli. Kā tad telefons ir jālieto, lai tas kalpotu un nebūtu laiku pa laikam jāmaina kameras stikliņš pa 40 eiro.

Paga, tur ir tikai 40 eiro par oriģinālo stiklu autorizētā servisā? Tad jau nu gan samaksā un priecājies, ka nav 150 eiro.

Gan jau paši Samsung teiks tikai tad kaut ko, ja lielā rūpnīca izziņos atsaukumu. Neko citu vari necerēt.

Ja būtu garantija, ka tas ir vienreizējs maksājums, tad jau arī var norīt to krupi. Bet tam jau garantiju nekādu. Saprotu, ja mēs runātu par kaut kādu Samsung A51 vai kādu citu zemās, vidējās klases telefonu, bet te ir stāsts par krutāko, labāko, dārgāko utt…

Ja pērku Dacia, tad arī rēķinos, ko pērku, ja pērku Premium auto, tad arī to sagaidu.

Zini, pirms pāris gadiem Galaxy Note7 dega zilās ugunīs :smiley: Tā ka ir kaut kāds kvalitātes pieaugums.

Bet ja nopietni, tad, protams, Samsung būtu jāprotas un jāmaina. Mēs gan to ietekmēt nevaram nekā. Un visi pieprasa plānākus telefonus, nav vietas lielām kamerām un precīziem, izturīgiem aizsargstikliem. Neesmu spēcīgs optikā, bet laikam pirmajam un pēdējam stiklam optiskajā sistēmā jābūt dzidrinātam. Iespējams, arī te ir problēma ar viedtālruņu kameru stikliem un to izturību.

2 Likes

Pazvani uz Samsung klientu atbalstu Latvijā, dažreiz, ja paveicas un tā tiešām ir ražotāju vaina par ko paši zina, viņi maina arī daļas, kas it kā nebūtu garantijas ietvaros labojamas, protams, to neafišējot.

1 Like

ļoti apšaubāms apgalvojums. varu derēt uz simbolisko aliņu, ka uz jautājumu «vai jūs izvēlētos parasto, superplāno telefonu, vai arī divus milimetrus biezāko, kura baterija tur līdz nedēļai?» vairāk par pusi atbildētu, ka otro.

2 Likes

Nedēļa ir pārspīlēts un droši vien nereāls lielums pie esošās tehnoloģijas. Pilna nedēļas nogale (2.5 stabilas, nevis “up to” dienas) gan būtu cool.

1 Like