S7 aizmugurējais stikls saplīst bez acīmredzama iemesla.

Vakar gadu vecais S7 turot rokās izdomāja vienkārši saplīst (aizmugurējais stikls). Kāda iespēja ir ko tādu pierādīt un nest telefonu uz garantiju? Jeb tur ieraugot saplēsto stiklu neviens pat virsū neskatīsies un teiks, ka esmu nometis viņu un pats vainīgs? Un vispār kādi varētu būt iemesli kam tādam? Baterijas uzkaršana? Vienkārši defektīvs stikls? Telefons tā īsti nekad nav bijis nekur mests, vienmēr bijis maciņā, sāni un priekša ir praktiski jauna telefona stāvoklī (ar to es varētu pierādīt, ka telefons nekur nav kritis, ja jau būtu kritis arī sāni būtu apdauzīti).

Saplīsis stikls ir fizisks bojājums un neviens serviss to par garantiju nemainīs. Palasi garantijas noteikumus, tur tas skaidri un gaiši rakstīts. Stikla korpusiem tā mēdz notikt. Xperia aparātiem ir tieši tāda pati problēma - aizmugures stikls mēdz plīst pat bez mešanas zemē. Samierinies, telefonu lietot tas netraucē. Ja ir lieks piķis, vari nomainīt par savu naudiņu.

Paldies, tagad iesim pa gabalu no šiem!

Akumulators nav sapūties un izspiedis stiklu? Nevarētu būt, ka kāds uzsēdās virsū?

Nē, vizuāli nekas nav pūties. Tagad, protams, man liekas, ka telefons kļūst pārlieku karsts, pārsvarā lādējot, taču vakar arī neko nedarot. Vai tam ir kāda saistība, vai tā ir bijis visu laiku un es vienkārši līdz šim tam nepievērsu nekādu uzmanību, nav ne jausmas.

pilns internets ar pamācībām, kā novelt šādas vainas uz ražotāju.

Acīmredzot nemaz ne tik pilns arī nav, neko tādu neesmu atradis. Un nav jau tā, ka man kaut kas būtu jānoveļ, tā ir ražotāja vaina. Lai gan, cik sapratu, tā nomaiņa nav nemaz tik šausmīgi dārga - 62 eiro.

neāksties. kāda ražotāja vaina?

Kā gan vel? Svētā Gara?