Sagriezies ekrāns Zoom konferencēm. Help?

Vai kādam ir kas plašāk zināms vai arī kāds ieteikums, kā atrisināt to, ka lietojot Zoom planšē 2-in-1 (Lenovo Windows planšete ar pievienojamu klaviatūru), bilde ekrānā visu laiku sagriezusies uz sāniem.

Pat Zoom oficiālajā palīdzības lapā vienīgais ieteikums ir to bildi manuāli iestatījumos rotēt līdz vēlamajam stāvoklis, bet kaitinoši, ka tas tagad jādara manuāli un KATRU reizi.

Interesanti, ka senāk šāda problēma ar Zoom nebija. Saprotu, ka planšetei pēc būtības 0 leņķis ir portreta (vertikāls) stāvoklis. Bet pievienojot klaviatūru viss automātiski pāriet uz horizontālo stāvokli - izņemot tas nenostrādā Zoom. Pārējām aplikācijām vai kamerai šādas problēmas nav. Vai tas varētu būt savā ziņā Zoom “gļuks” ja izmanto šādu 2-in-1 planšeti?

Vienīgais variants, kā to izdevās apmānīt ir pieslēdzot planšetei otru monitoru un to uzliekot kā prioritāro ekrānu. Ja prioritāro atstāj planšeti- tad problēma paliek.

Varbūt kāds saskāries ar šādu problēmu? Kādi risinājumi?

Pats jau devi divus risinājumus. Ko vēl? :roll_eyes: Nu vispār vēl var pieteikties darbā tajā ķīniešu uzņēmumā un salabot kodu. :drooling_face:

1 Like