Samsung a3 2017

Sveiki…Lieta tada man ir samsung a3 2017…gribeju pielikt pie datora kuram ir windows 10…vins neatpazist telefonu…pieliekot pie usb rada tik ka notiek lena ladesana…kas varetu but pie vainas?nevar tak but ta ka sadu mazbudzeta telefonu nevar pieslegt pie datora un ieladet ko vai dabut no telefona datora?

Noteikti telefonam jābūt atbloķētam.

ir atblokets

tev uz telefona parādās usb konekcijas ikona ekrāna augšējā joslā?

nekas man neparadas…rada tik ka ir lena uzlade…

samsunga prāt jāizskatās tam būtu šādi

tā ka tas nenotiek, tad
pamēģini uzinstalēt Samsung USB draiveri
pamēģini pieslēgties ar citu kabeli un/vai pie cita kompja

man rada sadi ari pie cita kompja un usb kabela…

Augšuplādēju…

My phone is not recognized by my PC, what should I change for USB options?

If your phone is not recognized by the PC (but it is being charged), it means you need install the USB driver for the phone/tablet.

For Samsung Android devices with Marshmallow (or Lollipop), you need install Smart Switch on the PC.

For Motorola Android devices, you need install Motorola Device Manager. You may follow this guide on how to install Motorola Device manager and connect your Moto devices (Moto G, Moto X, Moto E …) with the PC.

For LG Android devices, you need install LG PC Suite or LG Bridge.

For Nexus devices, you need install Google USB driver.

For HTC Android devices, you need install HTC Sync Manager.

For Huaiwei Android devices, you need install HiSuite.

Please note Android Marshmallow itself does not require a new/updated USB driver. This means if you already installed the USB driver for your device before, it is not necessary to re-install the USB driver after updating to Android Marshmallow.

USB options in Android Marshmallow

vēl rakstā ir par developera opcijām setingos, ja draiveris nepalīdz.

paldies par sniegtajam atbildem…izradas man telefonam bija ladešanas vietā pilns ar netirumiem tapec bija tada problema…iztiriju un nu vis strada…var gan normali ladet gan pieslegt pie datora…

Forši, ka problēma atrisināta. Būsim gudrāki nākamreiz un zināsim, ka pie vainas var būt arī tik vienkārša bēda :slight_smile: Galvenais, ka nebija kaut kas nopietni jālabo vai jāmaina telefons.

Nu ja…un jums ar paldies par sniegtajam atbildem…

un tagad es zinu ka ir tads kursors.lv forums…