Samsung Galaxy A3

Sveiki! Izlasīju ieteikumus …patika, nopirku un ‘‘kaifoju’’ jau 3 nedēļu! Esmu pensionāre ar visu no tā izrietošo…
Pirmo reizi lietoju šāda tipa telefonu un mani patiesi šokē, ka neko nedarot izlādējas!? Apskatē bija teikts, uzlādēt vajadzēs otrajā dienā, bet man nepietiek pat vienai dienai…
60 minūšu laikā …pazūd 6 %…Viss liekais ir noņemts…
Ko ieteiksiet nezinītei…

Skaidrīte

Nezinot situāciju - grūti kaut ko pateikt. Viedtālrunis var fonā (ar izslēgtu ekrānu) kaut ko darīt, kas tiešām spēj noēst 6% stundā, bet tik rijīgi procesi noteikti parādīsies informācijā pie akumulatora. Nezinu, kā tieši Samsung izskatās šobrīd iestatījumi, bet ceļš ir aptuveni šāds: Iestatījumi -> Akumulators -> Akumulatora lietojums. Šajā sadaļā tad arī var redzēt, kas ir tas lielais enerģijas ēdājs.

Manuprāt, pēdējā laikā ir pašai Google problēmas ar savu programmatūru, man rāda, ka Play services noēda 12% kopš pēdējās uzlādes. Chrome pārlūks 5%, pārējais viss ir ap 1 vai 2%. Tā ir programmatūra. Ekrāns noēdis ir 9%, telefona gaidīšanas režīms 2%, Wi-Fi 1%.

Mans ieteikums būtu sākumā pārstartēt telefonu. Uzlikt visus programmatūras atjauninājumus.

2 Likes

Papildus tam, ko minēja Artis, mēģiniet izslēgt datu pārraidi un tad pārbaudiet, vai enerģijas patēriņš ir mazinājies.

1 Like

Vēl pirms tam var nospiest “kvadrātiņu” un “aizvērt visu”.

Pensionāri var būt ļoti, ļoti dažādi. Starp tiem ir noteikti arī gana daudz fermu u.c. spēlīšu dzenātāji (pats esmu apņēmies, kas būšu pensionārs spēlēt Doom utml :) ) Kopumā vajag vienkārši samierināties, ka neko īpašu nedarot telefons jālādē katru dienu, bet ja dara ko vairāk, arī pa dienu. Intensīvās dienās, kad sanāk navigācijas, BT audio, youtubes un kāda spēle, noteikti esmu arī 3x izlādējis pa vienu dienu telefonu (praktiski nepārtraukti nākas to lādēt).
Es iesaku pārāk par to nesaraukties un iegādāties kaut vienkāršu nelielu ārējo bateriju

1 Like

Paldies! Atvienoju Wi-Fi un viss OK

Ieteiktu, Wifi Iestatījumi ieiet Papildus uzstādījumos un atslēgt, to, ka Wifi nestrādā miega režīmā nekad, un lai nemeklē tīklus caur wifi.
Tas arī ļoti daudz patērē batreriju.

1 Like