Samsung Galaxy datu dublēšana

Kā prātīgāk dublēt telefona datus
Samsung Cloud vai Google Drive ?
Nekas nav ideāls, tāpēc šāds jautājums. Cik lasīju katram savas utis, tāpēc nevaru izšķirties un personīgos datus negribās vairākos mākoņos samest. It īpaši Secure Folder kur ir sensitīvi dati.

tu gribi tieši mākoni? ja sensitīvi dati, tad varbūt Samsung Smart Switch un bekapot uz PC/Mac?

Jā to Secure Folder varbūt nevajag mākonī, bet pārējo, piezīmes, reminder, kalendārs, kontakti ? Telefonam 3+ gadi, kamēr iet jālieto. Fotogrāfijas, grāmatas, dokumenti u.t.t ir SD kartē, ko var izņemt.

Smart Switch jau arī nometīs visu tevis atzīmēto info uz tavu kompi. jautājums vairāk par to — vai tu esi gatavs to regulāri darīt vs. labāk, lai automātiski lejas uz svešu mākoni? ja tev ir googles konts (99% ir), tad vari nosinhronizēt mākonī kontaktus, kalendāru, laikam piezīmes, par remainderi gan nezinu no galvas.

te varbūt jāpagaida kāds android guru ar ārējā bekapa pieredzi, jo es savu info glabāju lokāli. nenāktu par sliktu, ja tu pateiktu gan Galaxy modeli, gan uzinstalēto androīda versiju. zini, kā ar to zīlēšanu kafijas biezumos ;)

Galaxy J7 android 9,
tas ir sievas telefons un sievietes negrib iespringt ar manuālu datu dublēšanu.
un ja samaina telefonu lai paliktu whatsapp sarakstes u.t.t

te nu tiešām vajag kādu pieredzējušu androīdistu, īpaši wacapa gadījumā. man 2x neizdevās pilnvērtīgi pārnest wacapa vēsturi saviem klientiem. wacaps, Cukurkalna personā, gan sola ieviest sinhro starp vairākām iekārtām, bet kad tas būs un caur kuru vietu realizēts?..

Ir arī eksotiskākas alternatīvas.

Es pats pa akcijas cenu nopirku 2 gadu iDrive (nē, tas nav nemaz saistīts ar Apple i-produktiem) abonementu. Dod vietu vismaz 2TB kopijām gan telefona, gan datora datiem. Kāreiz pa vidu man sanāca mainīt telefonu, un iDrive Android lietotne bez problēmām pārmigrēja gan kontaktus, gan SMS žurnālu utt., neskatoties uz to, ka tie bija divu dažādu ražotāju telefoni (no HTC uz Nokia).

Ir gan iDrive dažas piņķerīgas nianses, cenu politika nedaudz mulsinoša un Android app pēc noklusējuma samazina bilžu izmērus pirms automātiski no kameras ielādēt kopiju mākonī un ir manuāli jāpārslēdz uz pilnu kvalitāti. Par šo es reiz sūdzējos viņu atbalstam - come on, ar backup vairums cilvēku saprot 1:1 precīzu datu kopiju bez izmaiņām, nevis samazinātas bildes!
Bet visādi citādi - ir OK. Es vairāk gan iDrive ņēmu tieši datoram, jo ir sakrājies daudz lietu, ko negribas zaudēt. Android atbalsts bija tikai kā bonuss, bet izrādījās tīri pieņemams.

1 Like

Galvenais šo karti arī neaizmirst kaut kur ik pa laikam nodublēt. Ir nācies radiem glābt jau divas SD kartes. Pie tam stulbākais ir tas, kā viņas reizēm nosprāgst - kad skaties bilžu galerijā, redzi mazos attēlus un domā, ka viss ok. Bet kā mēģini atvērt pilnu attēlu vai video - neatveras vai arī ar kropļojumiem. Tā ka ik pa laikam noderīgi pārbaudīt datus SD kartē, vai vēl viss ir atverams.

1 Like

es biju domājis bezmaksas mākoni, kurš no variantiem ir sakarīgāks lai pēc kāda laika varētu pāriet uz jaunu telefonu ar pēc iespējas precīzāku un drošāku datu migrāciju. jaunos foto albumus no sd kartes pārkopēju uz ārējā 3,5’ hdd (kad atceros) :-)

Es toreiz migrējot starp telefoniem arī domāju sākumā izmantot Googles iespējas, cerot, ka tā piedāvā migrēt “visu visu visu”, bet kaut kā neatradu Googles rīkos kaut ko, kas ļautu pārcelt visas īsziņas un zvanu vēsturi. Meklējot Internetā padomus, kā migrēt SMS un call log, atradu tikai visādas atsevišķi instalējamas svešu ražotāju aplikācijas, bet ne pašas Googles risinājumu.

Ja migrē tikai failus, tad gan jau ka Google tiktu labi galā.

Varbūt Samsungam ir pilnīgāki rīki, taču viltīgs jautājums - vai ar tiem varēs pārmigrēt no Samsung ierīces uz kādas citas firmas ierīci? Samsungam nebūtu ērti atbalstīt šādu scenāriju :)

Tāpēc visādi autobackup rīki ir ļoti ērti - tie kopē uzreiz pēc fočēšanas vai arī pēc iespējas ātrāk, kad “saož” wifi, un nav speciāli jāatceras kopēt.

Tur jau tā lieta, no Samsung var migrēt uz Samsung, (cik izpētiju) un tad esi piesiets vienam ražotājam (tā es to saprotu). Jā, ja migrē tikai failus, tad Google.