Samsung galaxy note 9 vai iphone xr

Ko būtu labāk izvēlēties, pagaidām gan lietoju android, bet varbūt ir vērts pāriet uz iphone?Varbūt ir vēl citas alternatīvas flagmaņu klasē, cenā no 500- 1000 eiro.

Pietrūks Tev ābolā andrīša fīčas, ja reiz esi pieradis pie andrīša. Un Note 9 ir zvērā aparāts. Ābols nestāv līdzi. Manuprāt, izvēle ir skaidra.

He he, tieši uz šādu jautājumu es radu atbildi pirms kāda mēneša vai pat vairāk, kad savu ikdienā lietoto Galaxy Note9 sadomāju nomainīt uz iPhone XR, kas man likās tāds feins “tautas klases aifons”. Pēc dažas nedēļas ilga eksperimenta secināju, ka tieši iPhone XR nav Galaxy Note9 līgā un atgriezos pie Android telefona.

Būtu jāsaņemas un jāuzraksta plašāk, bet tā pavisam īsumā: Galaxy Note9 ir krietni labāks displejs, irbulis ir noderīgs, atmiņas kartes slots var noderēt (tāpat kā Dual SIM iespēja) un Android ir vairāk iespēju, kaut rezultātā visa sistēma ir diezgan liela miskaste.

No otras puses, iPhone arī XR izpildījumā darbojas naskāk, saprotamāk, kaut ierobežotāk. Face ID ir milzu naudas vērta fīča.

Respektīvi, Galaxy Note9 būtu jāsalīdzina ar iPhone XS vai pat iPhone XS Max, bet reizē arī būs jāsakož zobi, kamēr pieradīsi pie iOS. Abas pieejas ir labas, tur šaubu nav. Atliek vien izvēlēties to, ko gribas un tad tikai pierast.

Priecīgus svētkus! :slight_smile: