Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G ( 5G tīkla darbības tests )

Sveicināti tehnoloģiju lietotāji un entuziasti!

Vēlējos ar Jums pakonsultēties varbūt kādam ir bijusi pieredze ar Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G Tele2 tīklā 5G interneta savienojuma un ātruma testēšanu?

Vēlējos iztestēt 5G pieslēgumu pie Tele2 biznesa centra Mukusalas ielā, bet telefons ne pa kam neslēdzās klāt 5G tīklam. Visi uzstādijumi protams ir pa vietām lai veidotu automātisku savienojumu kad pieejams 5G, 4G utt.
Biju tur vairākas reizes pēc kārtas no visām pusēm un dažādiem attālumiem, bet bez rezultātiem.
Par cik telefonu atjaunoju no backup no iepriekšējās Notes tad arī pamēģināju uztaisīt Factory Reset un no jauna kā tīru telefonu bez backup, varbūt tas kaut ko maina, bet nē. Bez izmaiņām!
Telefonā atiecīgi lietoju trīs sim kartes ( fiziskās Tele2 un Bite un eSim LMT ), bet aktīvas var būt vienlaicīgi divas. Esmu miksējis Tele2 ar LMT un Biti un visādi kā vien var, arī vienu pašu Tele2 mēģinājis, bet vienalga neslēdzās klāt 5G tīklam.

Esmu zvanijis Tele2 un viņi atbild ka 5G ir pieejams un ir iespēja izmēģināt kā arī esmu turpat pie Tele2 biznesa klientu nodaļas ar vienu apkalpojošo personālu runāt un viņš apskatījās telefonu un arī it kā viss ir kārtībā. Kā arī pašam Samsung atbalsta centram kur man apstiprinoši atbildēja ka 5G telefonam jāstrādā, varbūt ar Tele2 kaut kas tur lāgā nav.

Varbūt vajag ar kādu no zinošāka Tele2 tehniskā personāla sakontaktēt?
Bet varbūt pašam telefonam 5G modems ir brāķēts?

Kopumā jau bēda nav liela tikai šaaaausmiiigi gribējas pamēģināt un pajūsmot par 5G sniegto ātrumu!!! :slight_smile:

Sveiks!
Ar Note20 Ultra tieši uz Mūkusalas ielu nebraucu, bet ar S20 sēriju speciāli devos, bet arī tobrīd nevarēja 5G noķert. Man ir sajūta, ka tas tornis netiek darbināts visu laiku. Tikai kaut kādās prezentācijās slēdz iekšā.

1 Like

Teorijā 5G izklausās labi, bet praksē 5G esamībai telefonā nevajadzētu kļūt noteicošajam faktoram, izvēloties telefonu. Pat AT&T veicot testus Amerikā, esot novērots, ka 4G sniedz lielāku ātrumu nekā 5G.
Saite uz avotu

2 Likes

Nē, nē, protams ka tas nebija galvenais faktors telefona izvēlē.
Galvenais faktors- Note visos laikos ir bijis mans favorīta otrs telefons ko lietoju.
Jā, 5G līdz normālai lietošanai paies vēl ilgs laiks.

Tas bija šogad kad devies, ja?
Zini, man arī nedaudz ir sajūta ka tas tornis tiek ierubīts tad kad vajag kādama atrādīt 5G!
Būs man jāmēģina noskaidrot kas tur un kā :slight_smile: