Samsung galaxy S10+ green line

Sveiki, nu jau ir pagājusi nedēļa kopš esmu pārgājis no iphone uz Android iekārtu un jau ir nācies 2x saskarties ar netipisku problēmu. Problēma pavisam vienkārša, bet tai pašā laika man nezināma lietojot telefonu tam uzmetas zaļa līnijā pa visu ekrānu, kas aptuveni 2 min laikā izdziest, tā kā tas mani sāk satraukt un vel ir iespēja atgriezt telefonu, ko sāku ari apsvērt. gribēju zināt kādu citu viedokli tas ir kāda softa problēma jo pagaidām viss ir atjaunots ar pēdējo pieejamo update. vai arī dzelžu problēma kas vēlāk par sevi jau liks manīt daudz biežāk.

0 Likes

Aiznes uz vietu kur pirki, lai remontē vai prasi naudu atpakaļ.

0 Likes

Tā nav jābūt, tas ir konkrētā aparāta defekts. Nes atpakaļ kur ņēmi un prasi apmainīt vai naudu atpakaļ.

1 Like

Oi, cik interesanti - tieši šāds pats gļuks bija novērojams pirmajiem iPhone X. Tā noteikti nevajag būt, nes atpakaļ uz veikalu, lai labo vai dod vietā citu ierīci.

1 Like

Ka tik nebūs garantijas atteikums - neesmu redzējis, lai šitāds brīnums parādās pats no sevis. Ir bijis gan datoram, gan televizoram - abas reizes pēc fiziskas ietekmes.

0 Likes

Paldies par ieteikumiem ierīcē tika atgriesta atpakaļ.

0 Likes

Čista displeja vaina.

0 Likes

Haha, gudire dirsēji… Nosākuma smējās par Iphone X problēmu tagad Samsungs pats to piedzīvo

0 Likes