Samsung Galaxy S22 Ultra 5G baterijas patēriņš

Draugiem ienācis pilnīgi jauns Samsung Galaxy S22 Ultra 5G. Viss darbojoties, taču baterijas patēriņš esot neadekvāti liels. 4-6 stundās baterija no pilnas kļūst gandrīz tukša. Pats aparāts bieži vien pats no sevis esot aizdomīgi silts. Baterijas lietošanas saraksta augšā atrodoties visas ar internetu saistītas aplikācijas - WhatsApp, YouTube, Chrome u.tml. Enerģijas taupīšanas režīma ieslēgšana, 5G atslēgšana, ekrāna spilgtuma samazināšana un palaisto aplikāciju aizvēršana nelīdzot. Vai ir idejas, kas tur var būt saliecies? Kaut kādi Samsung firmwares gļuki? Ko tur vispār var darīt?

neviens jau nezin ;)

klasiskā rekomendācija jebkurai viedlāpstai — atjaunot firmwāri un factory reset.

Tas jau ir mēģināts - un nelīdz. Starp citu - vai ir kāds veids kā uzzināt, kurš serviss u.tml. tur nemieg ciet?

Varbūt dēļ tā kad Exynos procesors

Iespējams. Exynos 2200 praksē esot izrādījies qaqa. Augšminētā aparāta īpašniece šobrīd domā par šī aparāta atdošanu atpakaļ nomaiņai pret kaut ko citu, kas strādā.

Samsung SM-S908B Galaxy S22 Ultra

Labojums beidzot parādījās lifehaka formātā - atslēdzot desktopa animācijas :grinning: Izskatās ka vai nu S22 GPU ir gļukains vai arī Samsung pārspēlējušies ar kerneļa optimizāciju. Tā vai citādi, taču pēc linkā minēto darbību veikšanas palika labi jau 2. dienu pēc kārtas.